Epic Games Store: Borderlands: The Handsome Collection ZA DARMO na PC. Zobacz, do kiedy trwa promocja!

2020-05-29 12:03 Jacek Chlewicki
Borderlands: The Handsome Collection ZA DARMO. Kolejny hit na Epic Games Store
Autor: screen Epic Games Store Borderlands: The Handsome Collection (PC) za darmo do ściągnięcia na Epic Games Store

Epic Games Store znowu zaskakuje! Tym razem całkowicie za darmo można ściągnąć Borderlands: The Handsome Collection (PC). Jest to kolekcja, która zawiera w sobie dwie gry: BORDERLANDS: THE PRE-SEQUEL oraz BORDERLANDS 2. W pakiecie są też wszystkie dodatki (DLC). Jeszcze w środę cena całego zestawu wynosiła na platformie Epic Games Store 278,99 zł. W tej chwili Borderlands: The Handsome Collection jest dostępny do ściągnięcia całkowicie za darmo.

Borderlands to FPS utrzymany w charakterystycznej, komiksowej stylistyce. W tego shootera można grać zarówno w trybie single player jak i multiplayer. Pozytywnie wyróżnia się możliwość rozgrywki w trybie współpracy (co-op) dla maksymalnie czterech osób. Serię stworzyło amerykańskie studio Gearbox Software (twórcy serii Brothers in Arms). Gra jest pozytywnie oceniana przez recenzentów. Średnia ocen Borderlands: The Handsome na serwisie Metacritic wynosi według krytyków 82. 

Zobacz też: Studenci Uniwersytetu w Białymstoku stworzyli grę o pszczelarzu. Jest dostępna na Steam

Epic Games Store: Borderlands: The Handsome Collection ZA DARMO na PC. Zobacz, do kiedy trwa promocja!

Wyprzedaż Borderlands: The Handsome kończy się w czwartek 4 czerwca 2020 o godz. 17. Do tego czasu wszyscy chętni mogą przypisać grę do swojego konta na Epic Games Store, a następnie ściągnąć ją na dysk twardy swojego PC.

Epic Games Store to internetowa platforma do dystrybucji gier na PC. Rywalizuje m.in. ze Steamem stworzonym przez Valve Corporation. Na Epic Games Store regularnie pojawiają się wysokobudżetowe produkcje, które są rozdawane graczom całkowicie za darmo. Do tej pory na tej platformie można było ściągnąć takie hity jak Batman: Arkham Knight, Assassin's Creed Syndicate i Just Cause 4. Niedawno można było przypisać do swojego konta strategię Sid Meiers Civilization Vl.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj!

Dwa tygodnie temu na Epic Games Store można było bezpłatnie pobrać GTA V. Zainteresowanie tą produkcją na całym świecie było olbrzymie. Serwery były przeciążone, sklep z powodów technicznych przez jakiś czas był niedostępny.

Grę Borderlands: The Handsome Collection można ściągnąć TUTAJ.

Ronnie Ferrari jakiego nie znacie! Zaskoczył i pokazał artystyczną twarz w Domowym Graniu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.