Budynek poczty w Lipsku OSTRZELANY. Młody mężczyzna zatrzymany. Zaskakujące tłumaczenie

i

Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok Budynek poczty w Lipsku OSTRZELANY. Młody mężczyzna zatrzymany. Zaskakujące tłumaczenie

Budynek poczty w Lipsku OSTRZELANY. Młody mężczyzna zatrzymany. Zaskakujące tłumaczenie [FOTO]

2021-01-14 12:47

Policjanci z Lipska (woj. podlaskie) zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Młody mieszkaniec Lipska strzelał z wiatrówki w okna placówki pocztowej. Policjantom powiedział, że dokładnie nie pamięta sytuacji, bo był wtedy pijany. Straty oszacowano na blisko 5 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Policjanci z Lipska (powiat augustowski) zatrzymali we wtorek mężczyznę podejrzanego o to, że na przełomie grudnia i stycznia strzelał z wiatrówki w okna placówki pocztowej.

- Jak ustalili policjanci, mężczyzna oddał 12 strzałów z wiatrówki w kierunku placówki pocztowej - informuje sierżant Kinga Muczyńska, oficer prasowa KPP Augustów. - W wyniku tego 5 okien w budynku zostało uszkodzonych.

Czytaj też: 22-letnia Karolina z Białegostoku jest nadal ścigana listem gończym

Budynek poczty w Lipsku OSTRZELANY. Młody mężczyzna zatrzymany. Zaskakujące tłumaczenie [FOTO]

i

Autor: KPP Augustów Budynek poczty w Lipsku OSTRZELANY. Młody mężczyzna zatrzymany. Zaskakujące tłumaczenie [FOTO]

Straty oszacowano na około 5 tys. złotych. Policjanci tuż po otrzymaniu zawiadomienia wytypowali podejrzanego w tej sprawie. Okazał się nim młody mieszkaniec Lipska, który jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut.

- Tłumaczył, że w chwili zdarzenia był nietrzeźwy, od dłuższego czasu spożywał alkohol i nic nie pamięta - kontynuuje oficer prasowy.

Za zniszczenie mienia grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Agresywny mężczyzna z siekierą w Starachowicach. Policja oddała strzały ostrzegawcze