Ceny paliwa w Białymstoku. Gdzie jest najtaniej?

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz/SE Ceny paliwa w Białymstoku. Gdzie jest najtaniej?

Ceny paliwa w Białymstoku. Gdzie jest najtaniej?

Złe informacje dla kierowców. Drożeje paliwo na białostockich stacjach. Sprawdziliśmy ile w piątek (4 marca) kosztuje litr benzyny "95". Szczegóły w artykule.

Trwająca na Ukrainie okrutna wojna budzi strach i niepokój Polaków. W Białymstoku na stacjach paliw można zauważyć więcej niż zwykle samochodów. Eksperci uspokajają: paliwa na stacjach na pewno nie zabraknie. Niepewność jest wywołana dezinformacją w internecie. W czwartek (3 marca) Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych poinformował: "Wysokie prawdopodobieństwo w kolejnych godzinach masowe próby dezinformacji pro #Rosja dot cen / braków #paliwo w kanałach lokalnych #socialmedia w kontekście #Ukraina #wojna". Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: "Łańcuch zszedł z rogów". Rolnik złamał sobie rękę

Niestety rosną ceny paliwa i to jest fakt. Wynika to ze wzrost cen ropy na rynku światowym. - Jesteśmy przygotowani na to, by każdy mógł kupić paliwo na stacjach Orlen. Po skokowym wzroście sprzedaży paliw w pierwszym dniu konfliktu na Ukrainie, obecnie nadal obserwujemy zwiększone zapotrzebowanie, ale sytuacja na naszych stacjach jest ustabilizowana. W Grupie Orlen zabezpieczone są także wszystkie procesy logistyczne związane z dostawą paliw - poinformował w czwartek PAP PKN Orlen. Sprawdziliśmy, jak w piątek (4 marca) wynosi cena za litr benzyny 95:

  • Auchan, ul. Hetmańska: 6,12 zł
  • Circle K, al. Jana Pawła II: 6,29 zł
  • Moya, ul. Składowa: 6,30 zł
  • Orlen: 6,20 zł
  • Shell: 6,36 zł
  • Lotos: 6,36 zł
  • Pronar: 6,49 zł
Wojna na Ukrainie. Tak wygląda sytuacja w Przemyślu
Sonda
Robisz zapas paliwa?