Cezary R. porwał w zeszłym roku 8-letnią dziewczynkę? Dziecko wywieziono do Niemiec

2019-03-13 19:06

Cezary R., który niedawno porwał z ulicy swoją żonę i 3-letnią córkę, prawdopodobnie uczestniczył rok temu w porwaniu innego dziecka. W prokuraturze w Szczecinie toczy się postępowanie w tej sprawie.

Cezary R. który tydzień temu razem ze wspólnikiem porwał swoją żonę i córkę, ma już na swoim koncie podobne zdarzenie. Jak informuje Onet.pl, Cezary R. rok temu razem z dwoma innymi mężczyznami uprowadził w Szczecinie 8-latkę.

Czytaj także: Nożownik w Białymstoku. Zaatakował matkę z córką, bo zwróciły mu uwagę na parkingu [ZDJĘCIA, WIDEO, AUDIO]

Jej matkę porywacze potraktowali gazem pieprzowym, a dziecko siłą wciągnęli do auta. Cezarego R. i Wiktora B. udało się zatrzymać następnego dnia. Thomas K. uciekł z córką do Niemiec. Dziewczyna pozostaje tam do tej pory.

W szczecińskiej prokuraturze toczy się postępowanie w tej sprawie. Natomiast jeśli chodzi o uprowadzenie w Białymstoku, Cezaremu R. i jego wspólnikowi grozi do 5 lat więzienia.

Czytaj także: Porwanie w Białymstoku: Natalia i jej córka Amelka odnalezione. Policja zatrzymała porywaczy [ZDJĘCIA, WIDEO, AUDIO]

Zobacz wideo: Porywacz Amelki i jej mamy zatrzymany!