Cezary zostawił żonę i 3 dzieci. Mężczyzna zginął w katastrofie samolotu w Chrcynnie

i

Autor: zrzutka.pl

Rodzina została sama

Cezary zostawił żonę i 3 dzieci. Mężczyzna zginął w katastrofie samolotu w Chrcynnie

2023-07-21 11:00

W katastrofie samolotu w Chrcynnie (woj. mazowieckie) zginął pracownik Politechniki Białostockiej. W internecie trwa zbiórka pieniędzy dla jego żony i trójki małych dzieci. "Justyna bardzo potrzebuje pomocy i wsparcia. Została sama z dziećmi" - apeluje założycielka zrzutki.

W wyniku poniedziałkowej katastrofy samolotu pasażerskiego na lotnisku w Chrcynnie zginęło sześć osób. Wszystkie były związane z lotnictwem i społecznością Aeroklubu Warszawskiego. Rannych jest 7 osób. Do wypadku doszło w poniedziałek wieczorem na terenie aeroklubu SkyDive Warszawa w Chrcynnie koło Nowego Dworu Mazowieckiego. Podczas lądowania w złych warunkach atmosferycznych, samolot Cessna 208 uderzył w hangar, w którym przed burzą schroniło się kilkanaście osób.

Wśród ofiar katastrofy lotniczej jest pracownik Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Cezary zostawił żonę Justynę i troje dzieci. W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy. - Justyna bardzo potrzebuje pomocy i wsparcia. Została sama z dziećmi, nie ma żadnej bliskiej rodziny. Jest w bardzo trudnej sytuacji, także materialnej. Wszystkich, którzy czytają ten wpis gorąco prosimy o włączenia się w pomoc Justynie. Każda nawet najmniejsza kwota będzie tu bezcenna i pozwoli przetrwać jej ten najbardziej trudny czas - apeluje założycielka zrzutki. Do tej pory udało się zebrać prawie 100 tys. złotych.

Chrcynno — katastrofa samolotu. Maszyna wbiła się w hangar
Sonda
Boisz się latać samolotem?