Chroń się przed słońcem. Nowa oferta Lidla

2020-07-03 16:24 Karolina Januszek
Lidl sklep
Autor: Shutterstock Lidl sklep

Lipiec to sezon na słoneczne kąpiele i błogi wypoczynek. Z uroków pogody możemy korzystać zarówno nad morzem, w górach jak i w mieście. Należy jednak zawsze pamiętać o odpowiedniej ochronie skóry. Lidl przygotował letnią ofertę kosmetyków z filtrem UV marki Cien Sun, które zapewnią pielęgnację przeciwsłoneczną dla całej rodziny!

Wiele osób z wytęsknieniem czekało na początek lata i co za tym idzie – na ciepłe promienie słońca. Kiedy już możemy cieszyć się nim do woli, należy pamiętać o odpowiedniej ochronie skóry, by móc bezpiecznie czerpać z lata garściami. Zostając w mieście, czy wyjeżdżając na wakacje niezwykle istotne jest by pamiętać o stosowaniu kosmetyków z filtrem UV. Dla tych, którzy marzą o złocistej i zdrowej opaleniźnie, Lidl przygotował ofertę, w której znajdziemy wodoodporne mleczko do opalania SPF30 (Cien Sun, 16,99 zł/ 250 ml/ 1 szt.), a także wygodny w aplikacji transparentny spray do opalania SPF20 (Cien Sun, 16,99 zł/ 250 ml/ 1 szt.). Warty uwagi jest również bezzapachowy balsam do ciała sensitive SPF50+ (Cien Sun, 17,99 zł/ 150 ml/ 1 szt.), który został stworzony z myślą o wrażliwej skórze – odpowiedni także dla osób z atopowym zapaleniem skóry.

Czytaj także: WAKACJE 2020. Gigantyczna drożyzna nad Bałtykiem

Magiczny widok na niebie w lesie Nadleśnictwa Elbląg

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W Lidlu dostępne są również kosmetyki z filtrem SPF 50, stworzone z myślą o najmłodszych. Do wyboru mamy wodoodporny krem do opalania dla dzieci (Cien Sun, 12,99 zł/ 100 ml/ 1 szt.) oraz spray do opalania dla dzieci (Cien Sun, 24,99 zł/ 250 ml/ 1 szt.) – z wygodnym atomizerem, który pozwoli na szybkie nałożenie produktu na dziecięcą skórę.

Sprawdź również: Lidl wspiera swoich pracowników. Sieć ze specjalnym programem wsparcia

Po całym dniu na słońcu warto sięgnąć po balsam po opalaniu (Cien Sun, 9,99 zł/ 500 ml/ 1 szt.), który dzięki łagodzącym składnikom ukoi naszą podrażnioną skórę, jednocześnie nawilżając i utrwalając nabytą opaleniznę. Jego niewątpliwym atutem jest duża pojemność za niezwykle niską cenę!