CO ZA DEMOLKA na Podlasiu! Pijany kierowca wjechał w zaparkowane auta [WIDEO]

i

Autor: KPP Sejny CO ZA DEMOLKA na Podlasiu! Pijany kierowca wjechał w zaparkowane auta [WIDEO]

CO ZA DEMOLKA na Podlasiu! Pijany kierowca wjechał w zaparkowane auta [WIDEO]

2020-10-12 12:00

Uderzył w dwa samochody, po czym uciekł z miejsca zdarzenia! Podlascy funkcjonariusze w niespełna godzinę namierzyli sprawcę groźnej kolizji i zakuli go w kajdanki. - Jak się okazało, mężczyzna był pijany i nie posiadał prawa jazdy - tłumaczą mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do dwóch lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór (11 października). Chwilę po godzinie 18:00 policjanci przyjęli zgłoszenie o niebezpiecznym zdarzeniu drogowym w Puńsku (powiat sejnieński). - Na miejscu funkcjonariusze zastali dwa zniszczone auta dostawcze i samochód osobowy - podaje podlaska policja. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Szybko udało się ustalić, kto i w jaki sposób doprowadził do karambolu.

Puńsk: Pijany kierowca wjechał w zaparkowane auta

Kiedy zatrzymano sprawcę, od razu poddano go badaniu alkomatem. Wtedy wyszło na jaw, że mężczyzna prowadził na podwójnym gazie. Miał w organizmie przeszło dwa promile alkoholu. - Po sprawdzeniu 52-latka w policyjnych systemach okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami - dodają stróże prawa.

Mężczyzna odpowie za swój wybryk przed sądem. Grozi mu dwuletnia odsiadka.