Coś mu wypadło z MASECZKI. Młody mężczyzna z Siemiatycz ma kłopoty [FOTO]

2020-11-27 13:32 vera
Coś mu wypadło z MASECZKI. Młody mężczyzna z Siemiatycz ma kłopoty [FOTO]
Autor: Pixabay Coś mu wypadło z MASECZKI. Młody mężczyzna z Siemiatycz ma kłopoty [FOTO]

Policjanci z Siemiatycz (woj. podlaskie) zatrzymali 26-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Młody mężczyzna ukrył je w maseczce ochronnej. Zabezpieczona substancja to ecstasy. Teraz, za posiadanie narkotyków, grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Ta niecodzienna sytuacja wydarzyła się w czwartek w centrum Siemiatycz. W rejonie garaży policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął przyśpieszył kroku. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Powodem kontroli na pewno nie był brak maseczki, bo tą 26-latek miał na twarzy.

- W trakcie legitymowania mężczyzny, z jego maseczki ochronnej wypadł woreczek z zawartością brązowego proszku - informuje oficer prasowy KPP w Siemiatyczach. - Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to ecstasy.

Coś mu wypadło z MASECZKI. Młody mężczyzna z Siemiatycz ma kłopoty [FOTO]
Autor: KPP Siemiatycze Coś mu wypadło z MASECZKI. Młody mężczyzna z Siemiatycz ma kłopoty [FOTO]

Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Prof. Simon o maseczkach: Jak ktoś nie chce nosić, niech najpierw spisze testament