Kuchenne Rewolucje

i

Autor: Screenshot Facebook Kuchenne Rewolucje

Croccante. Pizza. Mia. Opinie i menu po Kuchennych rewolucjach. "Rozczarowujące jedzenie"

2021-04-08 21:22

Croccante. Pizza. Mia. to nowa nazwa restauracji Mąka i Magia w Zambrowie, która przeszła "Kuchenne rewolucje" pod okiem Magdy Gessler. Sprawdziliśmy, co znalazło się w nowym, porewolucyjnym menu oraz jakie recenzje zbiera Croccante. Pizza. Mia. Opinie o restauracji w Zambrowie są bardzo podzielone. Zobaczcie, co smakuje gościom, a na co najczęściej narzekają.

Restauracja Mąka i Magia w Zambrowie przeszła "Kuchenne rewolucje". Lokal specjalizował się w kuchni włoskiej, głównie pizzy neapolitańskiej. Niestety, restauracja nie cieszyła się taką popularnością, na jaką liczyli właściciele, dlatego zdecydowali się poprosić o pomoc Magdę Gessler. Co się zmieniło w Mące i Magii w Zambrowie po wizycie znanej restauratorki? Sprawdziliśmy nową nazwę, opinie oraz menu i ceny w lokalu. Zobaczcie!

Czytaj także: Magda Gessler nigdy nie popełni tego błędu. Przez to zmarła jej matka. To zdjęcie jest ostrzeżeniem

Spis treści

 1. Mąka i Magia to teraz Croccante. Pizza. Mia. - nowa nazwa po "Kuchennych rewolucjach" w Zambrowie
 2. Croccante. Pizza. Mia.: opinie po "Kuchennych rewolucjach"
 3. Croccante. Pizza. Mia.: menu Magdy Gessler

Mąka i Magia to teraz Croccante. Pizza. Mia. - nowa nazwa po "Kuchennych rewolucjach" w Zambrowie

Mąka i Magia w Zambrowie po "Kuchennych rewolucjach" ma nową nazwę oraz szyld. Magda Gessler zmieniła nazwę lokalu na Croccante. Pizza. Mia. Co oznacza nowa nazwa? To włoskie słowa, które w wolnym tłumaczeniu oznaczają to: Chrupiąca. Pizza. Moja. Restauracja zyskała także nowy wystrój. Zgodnie z zamysłem Magdy Gessler, na ścianach miały pojawić się wizerunki znanych Włoszek.

Czy "Kuchenne rewolucje" pomogły restauracji w Zambrowie? O tym, czy rewolucja się udała najlepiej zawsze świadczą opinie gości.

Croccante. Pizza. Mia.: opinie po "Kuchennych rewolucjach"

Po Kuchennych rewolucjach Croccante. Pizza. Mia zbierała bardzo dobre opinie. Jednak w ostatnich tygodniach w internecie zaczęło się pojawiać coraz więcej krytycznych opinii o Croccante. Pizza. Mia. Goście szczególnie zaczęli narzekać na pizzę. Wśród recenzji na temat restauracji pojawiły się takie określenia jak "rozczarowujące jedzenie". Ogólna opinia o restauracji jest jednak nadal bardzo dobra, dlatego mogłyby to być jedynie drobne potknięcia. Będąc w okolicy Zambrowa, najlepiej samemu spróbować serwowanych potraw i wyrobić sobie własną opinię o restauracji. Poniżej prezentujemy wybrane komentarze na temat Croccante. Pizza. Mia., które można znaleźć w internecie.

 • - Nie polecam bardzo, na początku działalności pyszna pizza, teraz tragedia... - Martyna.
 • - Super miejsce, aż chce się zostać dłużej. Pyszna pizza. Polecam jak najbardziej - Marek.
 • - Pizza była mokra i strasznie słona. Rozpadała się i była gumowa. Miała być z bazylią, a były jakieś dwa zwiędłe liście bardziej zniechęcające do jedzenia. Zamawiałam tam już wcześniej była smaczna, nie wiem co się stało, że z czasem pizza stała się paskudna. Nie polecam - Martyna.
 • - Pysznie, bardzo dobre jedzenie ! Super obsługa! Polecamy! - Karina.
 • - Wielkie rozczarowanie - informacja o dowozie gratis a policzono nam za dowóz, pizza miała być chrupiąca a była gumowata, niesmacznie i drogo - Alex.
 • - Mega smacznie pierogi po podlasku genialne a galantyna z kaczki bije wszystko na głowę polecam to miejsce - Dorota.

Croccante. Pizza. Mia.: menu Magdy Gessler

Jak zawsze podczas "Kuchennych rewolucji", Magda Gessler zaproponowała dania, do nowego menu restauracji Croccante. Pizza. Mia. Znana restauratorka chciała, by oprócz pizzy, w menu znalazły się dania regionalne. W nowej karcie znalazły się "specjalności rewolucyjne":

 • zupa krem z żółtych warzyw - 16 zł
 • pierogi po podlasku - 18 zł
 • galantyna z kaczki - 16 zł

W menu Croccante. Pizza. Mia., oprócz dań Magdy Gessler, znalazły się oczywiście także pizze, pasty i sałatki. Wśród nich dwie pizze z "Kuchennych rewolucji":

 • pizza po zambrowsku - 32 cm - 30 zł / 40 cm - 39 zł
 • pizza cztery sery - 32 cm - 25 zł / 40 cm - 34 zł

W związku z trwającą trzecią falą pandemii koronawirusa w Polsce, restauracje pozostają zamknięte. Jednak jeśli chcecie spróbować dań z Croccante. Pizza. Mia., restauracje serwuje posiłki na wynos i z dowozem.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Nieudane "Kuchenne rewolucje", Magda Gessler wyrzucona z lokalu!