Damian "NEF" Krzysztofik pobity w Szczecinie. Prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-03-06 13:30

Artysta disco polo z woj. podlaskiego został pobity po koncercie w Szczecinie. Teraz za pośrednictwem mediów społecznościowych prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy.

Suwalczanin Damian Krzysztofik występował na sobotnim koncercie Disco Polo Night Explosion w Netto Arenie w Szczecinie. Po koncercie odbyło się after party w szczecińskim klubie. Około godziny 2 mężczyzna wyszedł przed klub, by zapalić papierosa. Nagle został zaatakowany przez innego mężczyznę znajdującego się przy wejściu. Napastnik zaczął go wyzywać, uderzył pięścią w twarz, następnie brutalnie pobił i skopał.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

- Doszło u mnie do utraty świadomości i chwilowo przytomności, skopania głowy oraz innych części ciała - napisał Krzysztofik. - Mimo, iż grupa osób próbowała odciągnąć sprawcę, ten nadal będąc pod wpływem alkoholu lub mocniejszych środków odurzających bez opamiętania brutalnie mnie pobił. Ponadto ochrona z zupełnym brakiem profesjonalizmu potraktowała mnie i jego gazem pieprzowym.

Czytaj także: 10-Years Challenge. Magda Narożna z Pięknych i Młodych pokazała swoje zdjęcie sprzed 10 lat. Komentarz: Taką cię właśnie pamiętam ze szkolnych lat

Damian Krzysztofik doznał licznych złamań kości czaszki i twarzoczaszki i trafił do szpitala. Damiana czeka co najmniej sześć tygodni leczenia. W razie komplikacji grozi mu również operacja nastawienia twarzoczaszki.

Artysta za pośrednictwem mediów społecznościowych prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy.

- Jestem na potężnych dawkach leków przeciwbólowych, uspakajających oraz antybiotykach między innymi od sepsy. Niewykluczone, że jutro lub pojutrze zostanę na tydzień w szpitalu. Na dodatek nie mogę kaszleć, kichać, smarkać i jeść przez najbliższe 4 tygodnie - napisał Damian Krzysztofik.

O całym zajściu powiadomiona została policja oraz prokuratura.

Zobacz także:

Trasa Niepodległości 2019. Zakończenie budowy coraz bliżej. Są już znaki drogowe [ZDJĘCIA]

Białostocka Komunikacja Miejska za darmo dla bezrobotnych? Taki jest pomysł radnego PiS

Pożar Biedronki w Rajgrodzie. Ogromne zniszczenia [ZDJĘCIA]

TOP 10 zawodów, w których nie znajdziesz pracy w Białymstoku [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo: Justyna Żyła w teledysku disco polo Tomasza Niecika