Disco Pod Gwiazdami. Zobacz, kto przyjedzie do Białegostoku [TELEDYSKI]

2019-07-04 16:52 Jacek Chlewicki

Disco pod Gwiazdami w tym roku odbędzie się w Białymstoku. Koncert zaplanowany na 3 i 4 sierpnia zostanie zorganizowany na terenie Politechniki Białostockiej. Podczas gorącego sierpniowego weekendu na scenie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Nie zabraknie też artystów światowego formatu.

To będzie jedno z największych muzycznych wydarzeń w tym roku w Polsce. Disco Pod Gwiazdami to także prawdopodobnie największy koncert w historii miasta. Zabawa odbędzie się na kampusie Politechniki Białostockiej. Wstęp na imprezę będzie darmowy. 

SOBOTA:

OTWARCIE BRAM O 18:00
PIERWSZY KONCERT O 20:00

NIEDZIELA:

OTWARCIE BRAM O 18:00
PIERWSZY KONCERT O 20:00

- Po raz pierwszy Samorząd Województwa Podlaskiego jest głównym organizatorem tak dużego wydarzenia. Będzie ono nie tylko świetną promocją naszego regionu na arenie ogólnopolskiej, ale przede wszystkim okazją do wspaniałej zabawy dla mieszkańców województwa. Dlatego już teraz zapraszam wszystkich na spędzenie półmetka wakacji z Disco pod Gwiazdami. – mówi Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego.

W sobotę, 3 sierpnia, na białostockiej scenie wystąpią: Maryla Rodowicz, Feel, Doda, Boys, Urszula, Nowator, Classic, Top Girls, MiłyPan, Mezo, Chłopaky. Drugi dzień wydarzenia, 4 sierpnia ma zdecydowanie międzynarodowy charakter. Swoimi występami imprezę uświetnią artyści światowej sławy: CC Catch, Fun Factory, Claydee, Mirami, Danzel, Las Ketchup, AronChupa, Arash, Fragma, Brave, Belini. Jak widać, organizatorzy zaprosili do współpracy wielu artystów, których muzyka porywa tłumy.

Posłuchajcie ich największych HITÓW!

- To już szósta edycja Disco pod Gwiazdami, ale pod wieloma względami też pierwsza i wyjątkowa. Cieszymy się oczywiście, że Podlaskie po raz pierwszy otworzyło „swoje wrota” na tak dużą i prestiżową imprezę rozrywkową. Mamy nadzieję, że to będzie piękny początek dłuższej historii. Jako współorganizator już szóstej edycji imprezy, nie mogę nie wspomnieć, że po raz pierwszy wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny. Dzięki temu dostęp do rozrywki na dobrym poziomie jest niemal nieograniczony - mówi Robert Klatt, dyrektor artystyczny przedsięwzięcia, World Media.

Disco pod Gwiazdami 2019 w Białymstoku poprowadzi  duet: Joanna Liszowska i Michał Koterski, a na scenie towarzyszyć im będzie znana Podlasianka Laura Mancewicz.

Poprzednie edycje Disco pod Gwiazdami przyciągały tłumy widzów nie tylko przed scenę (średnio ok. 50 tys. osób), ale również przed ekrany telewizorów. Według danych Nielsen Audience Measurement poprzednią transmisję wydarzenia (Stężyca 2017), nadawaną w Telewizji Polsat, obejrzało w sumie prawie 2 miliony widzów. Biorąc pod uwagę tegoroczny line up i wszelkie okoliczności organizacji wydarzenia, Disco pod Gwiazdami w Białymstoku może pobić rekord - zarówno pod względem zgromadzonej publiczności, jak i oglądalności

Organizatorami wydarzenia Disco pod Gwiazdami są: Marszałek Województwa Podlaskiego, Telewizja Polsat, World Media.
Partnerem wydarzenia jest: Politechnika Białostocka.

Patronem medialnym jest Super Express