Niesamowita atrakcja w mieście

Do Białegostoku przyjechał lunapark. Mnóstwo atrakcji na osiedlu Zielone Wzgórza. Jest młyńskie koło i booster [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-09-10 18:06

Na osiedlu Zielone Wzgórza znowu pojawił się lunapark. Tym razem jednak jest to park rozrywki, którego wcześniej w tym miejscu nie było. Już z daleka rzuca się w oczy pięknie rozświetlone młyńskie koło oraz imponujący booster, który sprawdza psychiczną wytrzymałość korzystających z niego osób.

Do Białegostoku przyjechał efektowny lunapark. Park rozrywki rozstawił się na łące na osiedlu Zielone Wzgórza, gdzie tradycyjnie pojawiają się tego typu atrakcje. Od soboty (10.09) po osiedlu niosą się krzyki przerażonych ludzi korzystających z dostępnych urządzeń. Samoloty, trampoliny, dmuchańce czy dino park to atrakcje, które mogą skusić najmłodszych białostoczan. Dorośli mogą skorzystać z autodromu, street fightera czy crazy dance'a (jeżeli te nazwy nic wam nie mówią, zerknijcie na zdjęcia). Jednak największe atrakcje lunaparku to młyńskie koło, które po zmroku jest pięknie rozświetlone oraz wysoki boomer. Od samego patrzenia na tą konstrukcję można dostać gęsiej skórki. Ceny za korzystanie z urządzeń wahają się od 15 zł do 50 zł. Cały cennik znajdziecie w naszej galerii. Lunapark zostanie na osiedlu Zielone Wzgórza przez dwa tygodnie, choć wiele zależy od pogody. Godziny otwarcia: pon-pt 13.30 - 21, sobota i niedziela 11 - 22.

Białystok. Na osiedlu znowu słychać krzyki. Wszystko z jednego powodu
Sonda
Czy lubisz lunaparki?