Dobra wiadomość dla kinomaniaków. Od 12 lutego otwierają się kina w Białymstoku, Łomży i Suwałkach

i

Autor: Unplash Dobra wiadomość dla kinomaniaków. Od 12 lutego otwierają się kina w Białymstoku, Łomży i Suwałkach

Dobra wiadomość dla kinomaniaków. Od 12 lutego otwierają się kina w Białymstoku, Łomży i Suwałkach

2021-02-10 9:54

12 lutego otwierają się w Polsce hotele, stoki, teatry, baseny oraz kina. Sprawdziliśmy, które kina w Białymstoku, Suwałkach i Łomży zapraszają widzów na seanse. Rząd podkreśla, że nowe zasady będą obowiązywały na razie przez dwa tygodnie. W kinach nadal obowiązuje reżim sanitarny. Czy w Białymstoku będą otwarte kina Helios?

Wiadomość o ponownym otwarciu kin z entuzjazmem przyjęli miłośnicy filmów, jednak ta informacja zaskoczyła właścicieli takich obiektów. Nie wszystkie kina w woj. podlaskim będą otwarte od 12 lutego. Jedyna w Białymstoku sieć kin Helios, która ma swoje sale w największych galeriach handlowych w mieście, nadal będzie zamknięta. - Drodzy Widzowie, niestety nie wznowimy działalności 12 lutego. Potrzebujemy czasu, aby jak najlepiej przygotować się do ponownego otwarcia. Prosimy Was o jeszcze trochę cierpliwości. O konkretnej dacie otwarcia poinformujemy wkrótce - brzmi komunikat na oficjalnej stronie Heliosa.

Czytaj też: Szokująca statystyka! Tyle osób umarło w Podlaskiem w styczniu 2021. To najwięcej od lat!

W Białymstoku od 12 lutego będą wyświetlane filmy w kinie Forum. W piątek będzie można obejrzeć takie filmy jak "Helmut Newton. Piękno i Bestia", "Jeszcze jest czas" i "Zabij to i wyjedź z tego miasta". W Łomży od 12 lutego zaczną się seanse w największym kinie w mieście, w kinie Milllenium. Wkrótce na fanpage'u kina pojawi się repertuar wyświetlanych filmów. Z kolei w Suwałkach będzie można wybrać się do Cinema Lumiere. 12 lutego w kinie będą wyświetlane m.in. takie filmy jak "Waleczne rybki", "Palm Springs", "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

Czytaj też: Walentynki 2021 w dobie pandemii. Miłosne wierszyki i SMS dla Niej i dla Niego [Messenger, Instagram, TikTok]

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu