Dwóch policjantów w szpitalu. Niebezpieczny pościg za kierowcą BMW. Wiadomo, dlaczego uciekał

i

Autor: KMP Suwałki Dwóch policjantów w szpitalu. Niebezpieczny pościg za kierowcą BMW. Wiadomo, dlaczego uciekał

Dwóch policjantów w szpitalu. Niebezpieczny pościg za kierowcą BMW. Wiadomo, dlaczego uciekał

2022-05-15 8:47

Sceny jak z filmu miały miejsce na drogach woj. podlaskiego. 44-letni kierowca BMW uciekając przed policjantami ryzykował życie swoje oraz innych. Zatrzymał się dopiero na policyjnym radiowozie. Wcześniej uderzył w renault. W sumie do szpitala trafiły cztery osoby. Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyzna kierował BMW pod wpływem amfetaminy. Ma na swoim sumieniu wyrok do odsiedzenia.

Wiadomo już więcej na temat zdarzenia, do którego doszło w sobotę (14.05) we wsi Topiłówka w woj. podlaskim. Kierowca BMW nie zatrzymał się augustowskim policjantom do kontroli drogowej. Pirat drogowy zaczął uciekać. Zatrzymał się dopiero w Suwałkach na ul. Bydgoskiej, gdzie uderzył w radiowóz. Cztery osoby trafiły do szpitala: dwóch policjantów, kierowca bmw i pasażer renault, w które podczas ucieczki uderzył kierowca bmw. - Dwoje policjantów oraz kierowca bmw pozostają w szpitalu - podała w niedzielę rano Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca BMW był pod wpływem amfetaminy. 44-latek był też poszukiwany do odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności. Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci od nadzorem prokuratora. Na ten moment to są wszystkie informacje dotyczące tego zdarzenia. Czytaj też: Ukrainiec chciał zarobić 1000 euro. Na Podlasiu cały plan runął

Pościg pod Kołobrzegiem. Motocyklista miał powody do ucieczki
Sonda
Czy wszyscy pijani sprawcy wypadków powinni na zawsze tracić prawo jazdy?

Tragiczny wypadek w Tatarowcach. Patryk i jego synowie zginęli w wypadku. Ustalenia prokuratury. ZDJĘCIA

30-letni Patryk K. i trzech jego synów – Gabriel (+9 l.), Aleksander (+6 l.) i Kornel (+3 l.) – zginęli w tragicznym wypadku na DK 65 w okolicach miejscowości Tatarowce (woj. podlaskie). Kierowany przez mężczyznę opel zderzył się czołowo z tirem z Ukrainy.