Dzień Babci. Dzień Dziadka. Kiedy w 2022 roku? Piękne życzenia SMS

2022-01-19 13:30
Dzień Babci. Dzień Dziadka. Kiedy w 2022 roku? Piękne życzenia SMS
Autor: Pixabay Dzień Babci. Dzień Dziadka. Kiedy w 2022 roku? Piękne życzenia SMS

Dzień Babci. Dzień Dziadka. Kiedy obchodzimy w 2022 roku? W tym artykule znajdziesz również propozycje pięknych życzeń na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Możesz je złożyć seniorom przez telefon, zapisać na kartce pocztowej lub po prostu wysłać SMS-em. Zobacz nasze propozycje.

Dzień Babci i Dzień Dziadka w kalendarzu wypada obok siebie. W 2022 roku DZIEŃ BABCI świętujemy w piątek 21 stycznia, natomiast DZIEŃ DZIADKA w sobotę 22 stycznia. Poniżej znajdziecie nasze propozycje pięknych życzeń na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków. A dziadkowie wraz z babciami już czekają przed domami. Przez lornetki patrzą w dal wystrojeni jak na bal.

Babciu! Życzę Ci przede wszystkim zdrowia! Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta.

Babciu, przesyłam ci gorące życzenia. Wszystkiego najlepszego! Dużo słońca i uśmiechu!

Dzień Babci 2022: Wierszyki, najpiękniejsze życzenia do wysłania. Sprawdź nasze propozycje

Kochana Babciu z okazji Twojego święta życzę Ci uśmiechu na każdy dzień, zdrowia i pociechy z wnucząt. Wszystkiego najlepszego!

Ocean najwspanialszych życzeń, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności z okazji Dnia Dziadka życzy..

Życzę Tobie, Babciu miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była. Życzę Ci, Babuniu, życia najdłuższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego!

Z okazji Dnia Dziadka życzę ci dwustu lat przeżytych w zdrowiu i szczęściu. Wszystkiego najlepszego!

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej, Gienek i Emilia Korolczuk. Zobacz, jak mieszkają gwiazdy serialu [WIDEO]

Babcie bywają różne, lecz każda pamięta, że jednakowo zawsze kochają wnuczęta. To samo je cieszy, to samo raduje: nasz pocałunek, uśmiechi słowo... Dziękuję!

W dniu Twojego święta życzę Ci dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły, samych przyjemnych i spokojnych dni.

Najlepsze życzenia na Dzień Babci! Dużo zdrówka, dużo szczęścia, miłości pełny garnek i radości bez liku.

Dziadku, żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Wszystkiego najlepszego!

Część życzeń pochodzi ze strony www.zyczenia.org.pl

Sonda
Dzień babci i dzień dziadka - jakie prezenty lubisz wręczać najbardziej?
Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE