Dzień Kobiet 2021. Wierszyki i życzenia na SMS lub Messenger [8.03.2021]

i

Autor: Pixabay Dzień Kobiet 2021. Wierszyki i życzenia na SMS lub Messenger [8.03.2021]

Dzień Kobiet 2022. Wierszyki i życzenia na SMS lub Messenger [8.03.2022]

2022-03-04 15:24

Dzień Kobiet 2022. Życzenia romantyczne, zabawne, tradycyjne, do wysłania przez SMS i Messenger 8 marca. Szukasz życzeń na Dzień Kobiet 2022? Najważniejsze, by były czułe i pełne miłości, dlatego lepiej z wyprzedzeniem starannie wyszukaj dobrane życzenia. To ważne święto już we wtorek, 8 marca! Wyślij swojej żonie, dziewczynie lub mamie wyjątkowego SMS-a lub wiadomość wysłaną przez Messengera!

We wtorek, 8 marca w całej Polsce obchodzimy Dzień Kobiet. Mężczyźni powinni tego dnia pamiętać o swoich żonach, dziewczynkach, mamach, siostrach, córkach i koleżankach. Warto podarować im jakiś prezent, nie musi to być coś wielkiego, wystarczy drobiazg. Tradycyjnie można podarować kwiaty, coś słodkiego lub oryginalnie zamówić coś dobrego do jedzenia. Koniecznie też pamiętajmy żeby wysłać życzenia SMS lub przez Messengera. W tym artykule znajdziesz garść ciekawych propozycji. Dzień Kobiet 2022 we wtorek, 8 marca. Już teraz przygotuj sobie życzenia do wysłania.

Dzień Kobiet 2022. Życzenia, wierszyki, sms

W dniu Święta Kobiet dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez, pełni szczęścia jeśli chcesz!

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.

W dniu Twojego święta chciałem Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższa pod niebem! Z okazji Dnia Kobiet Tobie oddany...

Z okazji Dnia Kobiet chciałbym Ci życzyć wszystkiego o czym marzysz oraz zdrowia i siły do realizacji pomysłów!

Dzień Kobiet. Najlepsze wierszyki i życzenia do wysłania SMS-em lub przez Messengera

Dla dziewcząt, które znam moc życzeń dzisiaj mam. Dużo zdrowia szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości. Niechaj się to niesie na cały kraj, dziś dla pań wszystko naj.. naj... naj!

Marzec wyjął grosik srebrny, Teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł, Kupić bukiet na Dzień Kobiet. Z okazji Dnia Kobiet składam Ci najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzę Ci, by uśmiech rozpromieniał Twoją twarz i byś zawsze czuła się doceniana.

8 marca dzień radosny, dużo kwiatów, dużo wiosny. Niech dla Ciebie słońce świeci. Niech ci czas radośnie leci.

Z okazji Dnia Kobiet Dużo szczęścia, pomyślności, mało smutku moc radości, byś chodziła uśmiechnięta w dniu Twojego święta. Dziś jest święto Twoje co przyniosło radość, poczuj się w dobrym humorze, aby cały dzisiejszy dzień był szczęśliwy!

Dziś rano otworzyłaś swe oczka piękne i pewnie pomyślałaś, że zapomniałem złożyć Ci życzenia. Wszelkiego powodzenia nie tylko w Dniu Kobiet, ale na co dzień!

Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak sen. Wszystkie Panie i Matki w dniu tym dostają pachnące kwiatki, ja kwiatków nie mam dla Ciebie, jedynie mogę Ci oddać całego siebie.

Lilia kwitnie, róża opada, czerwony tulipan swe płatki składa. Ja, korzystając z tej sposobności, życzę Tobie w Dniu Kobiet dużo szczęścia, zdrowia i radości. Niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie.

Dzień Kobiet 2022. Wierszyki i życzenia na SMS lub Messenger [8.03.2022]

Dla kobiet ten dzień jest zarezerwowany Dla każdej babci, córki i mamy I ja Ci życzę z tej okazji: Wiele miłości, radości i uśmiechu

Choć jesteś daleko ode mnie, choć życie jest smutne i złe.. Wiedz, że ktoś potajemnie gorące życzenia Ci śle! Być może masz inne życzenia, a wiec życzę ich spełnienia. Ale ja z okazji Dnia Kobiet życzę Ci, by każda łza W Twoim życiu była łzą szczęścia, Każde słowo, które wypowiesz, miało kształt serca.

Nie życzę Ci byś wśród błota odnalazła bryłkę złota, lecz życzę Ci byś w ludzkim tłumie znalazła serce, które Cię zrozumie.

Dzień Kobiet: prezenty

Zastanawiasz się nad prezentem na Dzień Kobiet 2022? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł: Najgorsze prezenty na Dzień Kobiet. W żadnym wypadku nie dawaj ich kobiecie!

Listę TOP 10 najgorszych prezentów, jakie można kupić na Dzień Kobiet 2022 znajdziesz w naszej galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ