Dzień Kobiet 2022: 8 marca. Najpiękniejsze życzenia i wierszyki SMS

i

Autor: Pixabay Dzień Kobiet 2022: 8 marca. Najpiękniejsze życzenia i wierszyki SMS

Dzień Kobiet 2022: 8 marca. Najpiękniejsze życzenia i wierszyki SMS

2022-03-01 13:41

Dzień Kobiet 2022: We wtorek 8 marca w całej Polsce obchodzimy Dzień Kobiet. Mężczyźni powinni tego dnia pamiętać o swoich żonach, dziewczynkach, mamach, siostrach, córkach i koleżankach. 8 marca można podarować im kwiaty lub coś słodkiego. Koniecznie pamiętajmy żeby wysłać życzenia z tej okazji. W tym artykule znajdziesz garść ciekawych propozycji.

Dzień Kobiet 2022: Najpiękniejsze życzenia i wierszyki SMS: Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, Dużo uśmiechów i wiele radości, Spełnienia marzeń i moc słodyczy!

Dla dziewcząt, które znam moc życzeń dzisiaj mam. Dużo zdrowia szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości. Niechaj się to niesie na cały kraj, dziś dla pań wszystko naj.. naj... naj!

Życzę ci zdrówka, pieniędzy i czego sobie sam życzysz! Wszystkiego najlepszego!

Hej! Pobudka! Dziś jest Twoje święto! Mam ważny komunikat to ogłoszenia: KOCHAM CIĘ! Dziękuję za uwagę, możesz spać dalej :-*

Z okazji Dnia Kobiet Dużo szczęścia, pomyślności, mało smutku moc radości, byś chodziła uśmiechnięta w dniu Twojego święta. Dziś jest święto Twoje co przyniosło radość, poczuj się w dobrym humorze, aby cały dzisiejszy dzień był szczęśliwy!

Dziś rano otworzyłaś swe oczka piękne i pewnie pomyślałaś, że zapomniałem złożyć Ci życzenia. Wszelkiego powodzenia nie tylko w Dniu Kobiet, ale na co dzień!

Piosenki na Dzień Kobiet i nie tylko

Dzień Kobiet 2022: 8 marca. Najpiękniejsze życzenia i wierszyki SMS

W Dzień Kobiet dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez, pełni szczęścia jeśli chcesz!

Zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy...

Dziś jest Dzień Kobiet. Pamiętaj, że kocham Cię w dzień i w nocy. Zimą i latem. Kocham cię, gdy śpię i gdy kupuję bułki w sklepie. Kocham Cię zawsze!

Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak sen. Wszystkie Panie i Matki w dniu tym dostają pachnące kwiatki, ja kwiatków nie mam dla Ciebie, jedynie mogę Ci oddać całego siebie.

Lilia kwitnie, róża opada, czerwony tulipan swe płatki składa. Ja, korzystając z tej sposobności, życzę Tobie w Dniu Kobiet dużo szczęścia, zdrowia i radości. Niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Nieszczęście na Ranczu Laszki. Emilia Korolczuk: Co mnie jeszcze czeka?

Z okazji Dnia Kobiet życzę Ci zdrówka, szczęścia, pomyślności, zero smutków i zazdrości! Kupę forsy, miłości bez liku, spełnienia marzeń i zero paniki!

Życzę ci zdrówka, pieniędzy i czego sobie sam życzysz! Wszystkiego najlepszego!

W dniu Twojego święta chciałem Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższa pod niebem! Z okazji Dnia Kobiet Tobie oddany...

Z okazji Dnia Kobiet chciałbym Ci życzyć wszystkiego o czym marzysz oraz zdrowia i siły do realizacji pomysłów!

Nie życzę Ci byś wśród błota odnalazła bryłkę złota, lecz życzę Ci byś w ludzkim tłumie znalazła serce, które Cię zrozumie.

Sonda
Obchodzisz Dzień Kobiet?