Wypadek karetki na A1! Autostrada w kierunku Gdańska zablokowana

i

Autor: BE /archiwum /zdjęcie ilustracyjne

Dziwna śmierć na DK8. Droga Białystok-Augustów zablokowana! [AKTUALIZACJA]

2021-07-29 16:58

Podlaskie, śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 8. W czwartek (29.07.21 r.) popołudniu na trasie Białystok-Augustów doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Kierowca osobówki zginął na miejscu, kierowca ciężarówki trafił do szpitala. Na miejscu są utrudnienia, policja kieruje na objazdy.

[AKTUALIZACJA 20.00]

Po śmiertelnym wypadku na DK8 droga została odblokowana. Utrudnienia trwały kilka godzin. W zderzeniu z ciężarówką zginął kierowca osobowego nissana - z nieznanych przyczyn mężczyzna zjechał ze swojego pasa i uderzył w samochód ciężarowy, którego kierowca trafił do szpitala.

Podlaskie. Śmiertelny wypadek na DK8. Droga zablokowana

W czwartkowe popołudnie na drodze krajowej nr 8 na odcinku Białystok - Augustów doszło do śmiertelnego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką. Wstępnie, podlaska policja podała, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. Mężczyzna za kierownicą osobowego nissana w rejonie miejscowości Rybniki nagle zjechał ze swojego pasa na prostej drodze i wbił się w auto ciężarowe.

Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji poinformowała, że kierowca ciężarowego samochodu trafił do szpitala. Droga jest zablokowana, utrudnienia mogą potrwać nawet parę godzin. Policja kieruje na objazdy drogami krajowymi i wojewódzkimi.