EUROJACKPOT. Dwie wygrane IV stopnia w Polsce! DUŻA KASA!

2021-03-07 7:48 jch
EUROJACKPOT. Dwie wygrane IV stopnia w Polsce! DUŻA KASA!
Autor: jch EUROJACKPOT. Dwie wygrane IV stopnia w Polsce! DUŻA KASA!

W piątkowym (5 marca) losowaniu Eurojackpot w Polsce nikt nie wygrał milionów złotych, ale jak poinformował Totalizator Sportowy, odnotowano w naszym kraju łącznie ponad 35 tys. wygranych niższych stopni. W Białymstoku ktoś wygrał ponad 250 tys. złotych! Szczęśliwy zakład został kupiony w punkcie Lotto znajdującym się w galerii handlowej. W ostatnim losowaniu Eurojackpot nie odnotowano głównej wygranej, dlatego w piątkowym losowaniu do wygrania będzie 285 000 000 zł.

W piątek 5 marca w Eurojackpot wylosowano liczby: 9, 23, 34, 40, 42 oraz 1 i 4. Część z nich (4 z pierwszego szeregu liczb oraz 2 z drugiego) dała wygraną IV stopnia dla dwóch graczy z Polski. Jeden z nich zagrał w internecie, a drugi w Białymstoku. Szczęśliwy zakład został kupiony w punkcie LOTTO znajdującym się w galerii handlowej "Zielone Wzgórze" przy ul. Wrocławskiej 20. Obaj gracze wzbogacą się o 259 268,60 zł. Dziesięć procent z tej sumy będą jednak musieli oddać skarbówce.

EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych

Do tej pory w historii Totalizatora Sportowego najwyższa wygrana w woj. podlaskim padła w 2015 roku w Suwałkach. Do szczęśliwca trafiło 30 milionów złotych. Z kolei najwyższa do tej pory wygrana w Polsce padła w grze Eurojackpot. Wówczas szczęśliwiec zgarnął astronomiczną kwotę: 193 miliony złotych. Udało się to w 2019 roku. Wygraną odnotowano w jednej z miejscowości powiatu piotrkowskiego w województwie łódzkim.

Czytaj też: "Rolnicy. Podlasie": PRZEŁOMOWA inwestycja u Gienka i Andrzeja z Plutycz! [ZDJĘCIA]