pieniądze/banknoty/złoty

i

Autor: SHUTTERSTOCK Farciarz z Białegostoku kupił zdrapkę za 5 zł i teraz czeka na gruby przelew. Każdy marzy o takiej wygranej

Wydrapał kasę

Szczęściarz z Białegostoku kupił zdrapkę za 5 zł i teraz czeka na gruby przelew. Każdy marzy o takiej wygranej

2023-04-06 14:06

Każdy kto regularnie kupuje zdrapki liczy, że to właśnie jego spotka szczęście i wydrapie główną wygraną. Ta sztuka udała się mieszkańcowi Białegostoku, który na osiedlu Leśna Dolina kupił za 5 zł zdrapkę "Super Linie". Teraz ten ktoś czeka na gruby przelew. Można mu tylko zazdrościć!

Okazuje się, że zdrapki czasami (i niektórym) przynoszą szczęście. Totalizator Sportowy ma w swoim katalogu mnóstwo zdrapek w różnych cenach. W Białymstoku ktoś kupił za 5 zł zdrapkę pod nazwą "Super Linie" i wydrapał główną wygraną, czyli... 75 tys. złotych. Szczęśliwy kupon został kupiony 5 kwietnia w punkcie Lotto przy ul. Armii Krajowej 2. 75. tys. złotych wygrane w zdrapce to nie jest jakaś olbrzymia kwota, jeżeli oczywiście porównamy ją z innymi wygranymi z ostatnich tygodni. Fuksiarz z Sopotu kupił zdrapkę za 10 zł i wygrał prawdziwą fortunę. Zdrapka "Super Linie" ma nakład 14 000 000 losów. Do zgarnięcia pozostało jeszcze 12 wygranych po 75 tys. zł każda. Warto dodać, że w woj. podlaskim padła ostatnio wysoka wygrana w Mini Lotto. Mieszkaniec Sejn 5 kwietnia trafił "piątkę" i wzbogacił się o 374 tys. zł. A wy próbujcie swoich sił w zdrapkach? Oddajcie głos w naszej sondzie.

Sonda
Czy próbujesz szczęścia w zdrapkach?