Gnał ponad 200 km/h! W aucie żona i trójka dzieci. Pirat drogowy z Suwałk zatrzymany na S61. Gigantyczna kara

i

Autor: KPP Kolno Gnał ponad 200 km/h! W aucie żona i trójka dzieci. Pirat drogowy z Suwałk zatrzymany na S61. Gigantyczna kara

Zdążyć do kościoła

Gnał ponad 200 km/h! W aucie żona i trójka dzieci. Pirat drogowy z Suwałk zatrzymany na S61. Gigantyczna kara

2022-07-19 7:38

212 km/h pędził jeden z kierowców, którego policja zatrzymała na S61 w okolicach wsi Karwowo (woj. podlaskie). Mężczyzna jechał razem ze swoją żoną i trójką dzieci. Mieszkaniec Suwałk otrzymał wysoki mandat i punkty karne. Jego tłumaczenie powala.

W niedzielę na drodze ekspresowej nr 61 policjanci z Kolna zatrzymali kierowcę, który gnał swoim autem 212 kilometrów na godzinę. - W rejonie Karwowa kamera nieoznakowanego radiowozu nagrała kierowcę volkswagena, który jechał 212 kilometrów na godzinę. W tym miejscu obowiązuje ograniczenie do 120 kilometrów na godzin - informuje oficer prasowy KPP w Kolnie. Okazało się, że za kierownicą auta siedział 36-letni mieszkaniec Suwałk, a pasażerami była jego żona i troje dzieci. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że spieszy się na chrzest. Kierowcę spotkała surowa kara. Za przekroczenie prędkości o 92 kilometry na godzinę, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych, a na jego konto trafiło 10 punktów.

Czytaj też: Cała rodzina zginęła w wypadku. Grób Kasi, Tomka i Kacperka utonął w białych kwiatach. "Dopiero był ich ślub"

Trzyosobowa rodzina zginęła w wypadku pod Szuszalewem na Podlasiu. Katarzyna, Tomasz i Kacperek spoczęli w jednym grobie na cmentarzu w Różanymstoku

Szuszalewo. Tomek, Kasia i malutki Kacperek nie żyją. W wypadku zginęła cała rodzina. ZDJĘCIA

Sonda
Czy na drogach woj. podlaskiego jest bezpiecznie?