Grajewo. Młodzież szalała w altance. Nie wiedzieli, że są tam kamery? [FOTO]

i

Autor: KPP Grajewo Grajewo. Młodzież szalała w altance. Nie wiedzieli, że są tam kamery? [FOTO]

Grajewo. Nie wiedzieli, że jest tam KAMERA? Młodzież szalała w altance [FOTO]

2021-01-18 15:31

Grupa nastolatków niszczyła Park Solidarności w Grajewie. Ich poczynania rejestrowała kamera monitoringu. Najstarsza z zatrzymanych osób ma 17 lat. Grajewianka usłyszała zarzut niszczenia mienia, a pozostali za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.

Policjanci z Grajewa w minionym tygodniu zatrzymali nastolatków, którzy spowodowali zniszczenia w Parku Solidarności. Uszkodzili drewnianą ławkę, altankę i krawężniki w jego nowo powstałej części rekreacyjnej. Straty oszacowano na ponad 2 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło w listopadzie 2020 roku.

Czytaj też: Zima zaatakowała Podlasie. Problemy z pociągami. Opóźnienia albo komunikacja zastępcza

- Ustalenie osób odpowiedzialnych za te zniszczenia było kwestią czasu - informuje młodszy aspirant Sylwia Gosiewska, oficer prasowa KPP Grajewo. - Okazało się, że za aktem wandalizmu stoją nastolatkowie. Młodzi ludzie nie zdawali sobie sprawy, że ich poczynania rejestruje kamera monitoringu.

W minionym tygodniu najstarsza z osób, 17-letnia mieszkanka Grajewa usłyszała zarzut zniszczenia mienia. Natomiast pozostałych czworo nastolatków w wieku od 13 do 15 lat za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Patrycja została zamordowana. Wkrótce obchodziłaby swoje urodziny