Groza w Augustowie. Mężczyźni w kominiarkach weszli do mieszkania 30-latki. Grozili jej śmiercią

2021-09-20 11:42

Policjanci zatrzymali 30 i 27-latka, którzy weszli do mieszkania 30-letniej kobiety. Mężczyźni w kominiarkach grozili, że ją zabiją. Kobieta szarpiąc się zerwała im kominiarki. Rozpoznała swojego konkubenta. Obydwaj zostali zatrzymani. Teraz grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do tego dramatu doszło we wtorkowy wieczór w Augustowie. Do mieszkania 30-latki weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy grozili jej pozbawieniem życia. - Pomiędzy napastnikami, a kobietą i jej współlokatorem, doszło do szarpaniny, w trakcie której ściągnęła ona kominiarki napastnikom - informuje oficer prasowy KPP Augustów. - Jednym z nich okazał się jej były konkubent - dodaje policjant. Pracujący na miejscu policjanci ustalili miejsce przebywania mężczyzn. Już następnego dnia zatrzymali obydwu w jednym z hoteli w powiecie augustowskim. 30-latek i jego o 3 lata młodszy kolega trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty naruszenia miru domowego, a starszy z nich dodatkowo usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swoim mieście?

Obydwaj mężczyźni za przestępstwa jakich się dopuścili odpowiedzą przed sądem. 30-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, a jego koledze do roku pozbawienia wolności. - Jak ustalili policjanci powodem takiego zachowania mężczyzn była chęć zobaczenia się z dzieckiem jednego z nich - wyjaśnia oficer prasowy policji. Zobacz także: Suwałki. Recydywista nie miał litości dla modlącej się kobiety. Zaczęło się niewinnie

Zaatakowali nożem dwie osoby w Augustowie. Trafili do aresztu