Matura 2021. Ruszyła matura w Koszalinie

i

Autor: DOMIN/SUPER EXPRESS Matura 2021. Ruszyła matura w Koszalinie

"Halo Podlasie, podrzućcie odpowiedzi!". Maturzyści czekają na przecieki z matury 2021 z angielskiego [MEMY]

2021-05-05 17:39

Podlasie na ustach całej Polski! Wszystko przez przecieki z matur 2021 z języka polskiego i matematyki. W sieci można znaleźć informacje na temat treści zadań maturalnych na arkuszach jeszcze przed startem egzaminu maturalnego. Źródłem przecieków ma być Podlasie, skąd wypływają informacje dotyczące arkuszy maturalnych. Użytkownicy Twittera nie mogą się już doczekać ujawnienia kolejnych wskazówek, tym razem dotyczących matury 2021 z języka angielskiego. Zobaczcie memy.

Matura 2021. Podlasie na ustach całej Polski. Internauci czekają na przecieki

Egzaminy maturalne trwają w najlepsze. Abiturienci przystąpili już do egzaminów maturalnych z języka polskiego (4 maja) i matematyki (5 maja). W czwartek 6 maja maturzyści podejdą do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Choć wydawało się, że największym problemem związanym z maturami będzie przede wszystkim epidemia koronawirusa, okazuje się, że zdecydowanie większe wyzwanie dla Centralnej Komisji egzaminacyjnej mogą stanowić przecieki arkuszy maturalnych! Dyrektor CKE Marcin Smolik sprawę traktuje poważnie. Sprawę przecieków skierował na policję, która zajmie się szukaniem źródła. Wszystko wskazuje na to, że znajduje się ono na Podlasiu!

Matura 2021 język angielski - już wkrótce rozpocznie się relacja na żywo! Sprawdź TUTAJ

Matura 2021 z języka angielskiego będzie trzecim z serii obowiązkowych egzaminów maturalnych w tym roku. Internauci nie mogą się już doczekać informacji dotyczących matury z angielskiego. Cały Twitter wrze! Użytkownicy mediów społecznościowych czekają na kolejny przeciek z Podlasia! Przypomnijmy - to właśnie tutaj około godz. 7.30 tuż przed maturą z języka polskiego zanotowano spory wzrost liczby zapytań w wyszukiwarce Google, dotyczących haseł "ambicja" czy "Lalka". Okazało się, że dokładnie te kluczowe słowa były po części tematem rozprawki na arkuszu maturalnym. Czy podobnie będzie w przypadku języka angielskiego? Pierwsze przecieki już są! Internauci nie mogą się doczekać. - Podlasie. No k***a nie bądźcie chamami, podzielcie się nowiną my też chcemy zdać - czytamy na Twitterze. - Halo Podlasie, podrzucie odpowiedzi! - apeluje jeden z użytkowników. Zobaczcie najlepsze memy dotyczące przecieków z Podlasia.

Matura 2021. Internauci czekają na przecieki z Podlasia! Zobaczcie memy [GALERIA]

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?