Horodnianka. Tragiczny wypadek na DK 8. NIE ŻYJE kierowca opla [ZDJĘCIA]

i

Autor: OSP Suchowola Horodnianka. Tragiczny wypadek na DK 8. NIE ŻYJE kierowca opla [ZDJĘCIA]

Horodnianka. Tragiczny wypadek na DK 8. NIE ŻYJE kierowca opla [ZDJĘCIA]

2021-04-15 7:31

Policjanci ustalają okoliczności okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w czwartek rano na DK 8, na trasie Białystok - Augustów. W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką zginął kierowca opla. Na miejscu wypadku (miejscowość Horodnianka) wciąż są utrudnienia w ruchu. Mogą potrwać sześć godzin.

Do tego tragicznego wypadku doszło w czwartek (15.04) około godz. 5 rano. Na DK 8 na wysokości miejscowości Horodnianka zderzyły się ze sobą dwa pojazdy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca opla zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym. - Kierowca niestety nie przeżył - potwierdził Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji. Na miejscu wypadku działali m.in. strażacy z OSP Suchowola. - Po dojechaniu na miejsce okazało się, że jadący w stronę Augustowa samochód ciężarowy zderzył się z autem osobowym jadącym w kierunku Suchowoli - informują strażacy. - Do zderzenia doszło na łuku drogi.

Policja podaje, że ciężarówką kierował 45-letni mężczyzna. Strażacy informują, że został zabrany do szpitala. Utrudnienia w miejscu wypadku mogą potrwać sześć godzin. Wprowadzono objazdy. Samochody osobowe drogami lokalnymi; samochody ciężarowe DK 61 przez Grajewo.

Tragiczny wypadek ukraińskiego autokaru na autostradzie A4 na Podkarpaciu. Nie żyje jedna osoba