Ile zarabia Zenek Martyniuk w 30 sekund? Tyle zgarnął za reklamę Media Markt

2020-07-19 9:02 natu
Zenek Martyniuk
Autor: WBF

Zenek Martyniuk to ikona disco polo, które w ostatnich latach przezywa renesans. Choć muzyk nie narzeka na brak pracy i wciąż obecny jest w mediach, to wciąż korzysta z pozamuzycznych źródeł zarobku. Jednym z nich jest występ w reklamie. Ile zarobił za udział w spocie Media Markt? Sprawdziliśmy.

Ile zarabia Zenek Martyniuk w 30 sekund? [20.07.2020]

Zenek Martyniuk stał się twarzą wakacyjnej kampanii znanej sieci Media Markt. Pod hasłem "Lato w Zenkiem" wypuściła ona kilka krótkich filmów z królem disco polo w roli głównej. Zenek występuje w nich z gitarą, śpiewając krótkie piosenki i zachęcając do korzystania z rabatów w sklepach MM. 

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Zenek Martyniuk z gitarą promuje sieć MediaMarkt. HIT czy KIT? [WIDEO]

Martyniuk to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Rozpoznają go od razu nawet osoby trzymające się na co dzień z dala od muzyki disco polo. Stały wzrost popularności gwiazdora zapewniają mu nie tylko muzyczne hity, ale również fakt jego stałej obecności na imprezach weselnych, w mediach publicznych, a nawet w kinach.

Ile kosztuje występ Zenka Martyniuka w reklamie? 

Zenek Martyniuk w reklamie Media Markt zarobił fortunę

Jak dowiedział się Super Express, za 34-sekundową reklamę Zenek Martyniuk zarobił okrągły milion złotych. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy król disco polo występuje w spotach promocyjnych. Podlaski muzyk reklamował już m.in. napój energetyczny podpisany swoim imieniem czy sieć sklepów Arhelan.