Imieniny Katarzyny. Życzenia na SMS-a lub Messengera [25.11.2020] Kasiu, z okazji imienin życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniędzy!

i

Autor: Pixabay Imieniny Katarzyny. Życzenia na SMS-a lub Messengera [25.11.2020] "Kasiu, z okazji imienin życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniędzy!"

Imieniny Katarzyny. Życzenia na SMS-a lub Messengera [25.11.2020] "Kasiu, z okazji imienin życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniędzy!"

2020-11-25 5:42

Imieniny Katarzyny. Życzenia na SMS-a lub Messengera [25.11.2020] W środę świętujemy imieniny Katarzyny. W tym artykule znajdziesz pokaźną bazę życzeń imieninowych.

Imieniny Katarzyny. Życzenia na SMS-a lub Messengera [25.11.2020] Jeżeli spojrzysz na kalendarz i któregoś dnia zobaczysz na nim swoje imię to znak, ze tego dnia świętujesz imieniny. Co to są imieniny i dlaczego je obchodzimy? Mówiąc w wielkim skrócie: imieniny to dzień, w którym obchodzimy dzień świętego lub błogosławionego, który jest patronem naszego imienia. Przyjęło się, że świętujemy imieniny, które wypadają po naszych urodzinach lub wybieramy najbardziej "znaną datę".

Życzenia imieninowe dla Katarzyny:

Kasiu, dziś są Twoje imieniny! Życzę Ci, aby nigdy nie zabrakło Ci przyjaciół, pieniędzy i zdrowia!

Dziś są Twoje imieniny. Z tej okazji życzę Ci tak po prostu.. zdrówka i spełnienia marzeń!

Katarzyno, w dniu Twoich imienin, ślę Ci gorące życzenia, wiele uśmiechu i powodzenia!

Dziś są Twoje imieniny. Przypomnij sobie swój najpiękniejszy dzień w życiu. Życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był równie, a przynajmniej w połowie udany!

Zdrowia, szczęścia, powodzenia, życzę Tobie w dniu imienia. Wszystkiego najlepszego!

Ślę Ci najlepsze życzenia imieninowe. Pociechy z każdego dnia, radości z małych rzeczy i wszystkiego naj, naj!

Kasiu, dziś są Twoje imieniny! Niech w Twoim życiu zawsze świeci słońce, a w portfelu zawsze będzie pełno gotówki lub kart płatniczych.

Z okazji imienin życzę Ci końskiego zdrowia, szczerego uśmiechu, zgrabnego zadu, generalnie czadu!

Życzenia dla Katarzyny. Krótkie, zabawne, tradycyjne [25.11.2020]

W dniu Twojego Święta gorące życzenia imieninowe, wielu wspaniałych chwil, uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia.

W dniu Twoich imienin zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy...

W dniu Twoich imienin dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły, samych przyjemnych i spokojnych dni życzy..

Kasiu, z okazji imienin życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniędzy!

Dzień radosny, dzień jedyny, dzisiaj są Twoje imieniny. Wszystkiego najlepszego!

W każdej chwili, zawsze, wszędzie. Niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy. Wszystkim, o czym tylko marzysz!

Uśmiechnij się solenizancie, puchary szampanem napełnij prędko. Twoi goście niech piją Twe zdrowie, resztę później Ci dopowiem!

Życzenia urodzinowe: Klasyczne, oryginalne, zabawne [SMS, Messenger]

Morze najwspanialszych życzeń, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności życzy..

Życzę Ci wszystkiego co dobre, szczęśliwe i miłe. Co budzi uśmiech i spokój i ciszą napełnia chwile! Wszystkiego najlepszego!

W każdej chwili, zawsze, wszędzie. Niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy.. wszystkim, o czym tylko marzysz!

Kasiu, aby w Twoim życiu zawsze świeciło słońce! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!

Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Wszystkiego najlepszego!

Don Kasjo po SKANDALU w walce z NAJMANEM. Vlog Andrzeja Kostyry