Jagiellonia Białystok wicemistrzem Polski! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2017-06-05 11:02

Jagiellonia Białystok zremisowała z Lechem Poznań 2:2 w meczu 37. kolejki Lotto Ekstraklasy. Żółto-Czerwoni zostali wicemistrzami Polski.

Jagiellonia Białystok została wicemistrzem Polski. W niedzielnym meczu z Lechem Poznań padł remis 2:2 - wynik ten sprawił, iż po raz pierwszy w historii żółto-czerwoni zdobyli srebrne medale Esktraklasy. Drużyna była o włos od mistrzostwa.

Z kibicami po meczu rozmawiał Łukasz Stepaniuk, reporter Radia Eska:

Niedzielny mecz miał bardzo dramatyczny przebieg. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2 na korzyść Lecha Poznań. Dopiero w 77 minucie gola dla Jagi strzelił Jacek Góralski, 10 minut później wyrównał Arvidas Novikowas. Warto zauważyć że Jaga oddała aż 21 celnych strzałów - Lech takich strzałów oddał tylko osiem.

ZOBACZCIE relację z meczu, którą przygotował dla was Łukasz Stepaniuk, reporter Radia Eska: