Kupony Lotto

i

Autor: Krzysztof Jaracz / Pixabay Chcesz wygrać w lotto? Sprawdź ten sposób!

Lotto

Jak wygrać w Lotto? Graj systemem! Wypróbuj ten sposób i zostań milionerem. Inni gracze nie mają o nim pojęcia

2022-08-12 15:06

Jak wygrać w Lotto? - to pytanie zadaje sobie wiele osób, które marzą o wielkich wygranych. Jak wiadomo, Lotto to gra losowa, w której wszystko zależy od szczęścia. Można jednak dopomóc losowi i znacząco zwiększyć swoje szanse na wygraną. Wystarczy grać systemem, o którym wiele osób nawet nie ma pojęcia. Co trzeba zrobić, by wygrać w Lotto? Poznaj ten sposób i zostań milionerem!

Lotto. Jak wygrać i trafić szóstkę?

Wygranie szóstki w Lotto to spełnienie marzeń chyba każdego gracza. Tym bardziej w czasach kryzysu gospodarczego i wysokiej inflacji, która pożera nawet najmniejsze oszczędności Polaków. Chyba nikt nie pogardziłby nawet gwarantowanymi 2 milionami złotych, nie mówiąc już o duży wyższych wygranych, które w rekordowych losowaniach osiągały wysokość nawet 36 milionów złotych! Ale jak grać w Lotto, żeby wygrać, gdy prawdopodobieństwo zgarnięcia najwyższej wygranej jest jak 1 do 13 983 816? To pytanie zadają sobie chyba wszyscy gracze. Przede wszystkim należy pamiętać, że Lotto to gra losowa, wiele zależy więc od szczęścia. Dużo prawdy ma w sobie także hasło reklamowe Lotto, które mówi wprost, że "żeby wygrać, trzeba grać". Okazuje się jednak, że jest jeszcze jeden sposób, by zwiększyć swoje szanse na wygraną w Lotto. Co ciekawe, niewiele osób w ogóle wie o jego istnieniu! Wystarczy grać systemem, a prawdopodobieństwo wygranej rośnie! O co chodzi? Zobaczcie w dalszej części artykułu pod galerią zdjęć, na czym polega ten sposób na wygraną w Lotto.

Zobacz także w naszej galerii najwyższe wygrane w historii lotto - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Lotto. Jak grać systemem, by wygrać?

Gra systemowa jest możliwa w Lotto i Lotto Plus. To oficjalna metoda gry w Lotto, nie trzeba się więc obawiać, że to rodzaj oszustwa, czy łamania zasad gry. Na czym polega gra systemem w Lotto i Lotto Plus? - Polega ona na tym, że typujesz więcej liczb - od 7 do 12 spośród 49, dzięki czemu obstawisz wszystkie 6-liczbowe kombinacje, jakie można z nich utworzyć. Łatwiej trafić, gdy typujesz więcej liczb. Na przykład grając systemem „8”, typujesz 8 z 49 liczb, które utworzą 28 prostych zakładów 6-liczbowych. Gdy trafisz w ten sposób „szóstkę”, jednocześnie wygrywasz 12 „piątek” oraz 15 „czwórek” - czytamy na stronie lotto.pl. W jaki sposób gra systemem zwiększa prawdopodobieństwo wygranej w Lotto? Zasada jest prosta: im więcej typowanych liczb, tym większe szanse na wygraną, a prawidłowe trafienia premiowane są zwielokrotnieniem wygranej! Jest jednak pewien haczyk: zakłady Lotto do gry systemem są droższe od standardowych kuponów. Możliwość skreślenia 7 liczb w Lotto kosztuje 21 złotych, 8 liczb - już 84 złote, a 12 liczb - 2772 złote. Szanse na trafienie szóstki w Lotto w grze systemowej są jednak dużo wyższe, na przykład:

  • przy systemie 7 liczb - 1 do 1 997 688
  • przy systemie 8 liczb - 1 do 499 422
  • przy systemie 12 liczb - 1 do 15 134

Szczegóły dotyczące gry systemowej w Lotto i Lotto Plus znajdują się na oficjalnej stronie Lotto TUTAJ.

Sonda
Próbowałeś już grać systemem w Lotto?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE