Jarosław Zieliński odchodzi z ministerstwa. "..z poczuciem dobrze wykonanych zadań"

2019-11-26 8:01 jch
Jarosław Zieliński odchodzi z ministerstwa. ..z poczuciem dobrze wykonanych zadań
Autor: KWP Białystok Jarosław Zieliński odchodzi z ministerstwa. "..z poczuciem dobrze wykonanych zadań"

Pochodzący z Suwałk Jarosław Zieliński nie jest już sekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jego miejsce w ministerstwie zajął Maciej Wąsik.

Polityk PiS poinformował o tej zmianie za pośrednictwem Twittera.

- Kończę pracę w MSWiA z poczuciem dobrze wykonanych zadań, których efekty ocenili Wyborcy, a obraz medialny skoryguje czas. W Polsce żyje się bezpiecznie, służby, które nadzorowałem działają sprawnie. Dziękuję wszystkim za współpracę przez ostatnie 4 lata. Dalej służymy Polsce - napisał polityk PiS.

Jarosław Zieliński jest więc już tylko posłem. W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji pracował przez ostatnie cztery lata. Zastąpił go Maciej Wąsik, który dotychczas pełnił funkcję sekretarza stanu w KPRM. Nadal będzie pełnił funkcję sekretarza Kolegium do spraw Służb Specjalnych. Maciej Wąsik urodził się 16 października 1969 r. w Warszawie. Jest absolwentem Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE