Jasnowidz Jackowski przeraża! W wizji na 2022 rok zobaczył, że Białystok przygaśnie! O co chodzi?!

i

Autor: Piotr Lampkowski Jasnowidz Jackowski przeraża! W wizji na 2022 rok zobaczył, że "Białystok przygaśnie"! O co chodzi?!

Jasnowidz Jackowski przeraża! W wizji na 2022 rok zobaczył, że "Białystok przygaśnie"! O co chodzi?!

2022-01-01 4:58

Przepowiednie jasnowidza Jackowskiego przyciągają tysiące słuchaczy. Zazwyczaj dzieli się on nimi za pośrednictwem swojego kanału na portalu YouTube, jednak tym zrazem tylko czytelnikom "super Expressu" zdradził, co zobaczył w swoich wizjach przyszłości na 2022 rok dla poszczególnych polskich miast. Co wydarzy się w Białymstoku? Jasnowidz Jackowski mówił, że w swojej wizji zobaczył, że Białystok " na chwilę przygaśnie". Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego.

To już kolejny raz, gdy pod koniec roku postanowiliśmy zapytać jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego (58 l.) o to, co wydarzy się w 2022 roku w polskich miastach. Jak potoczą się losy mieszkańców poszczególnych miast? Kiedy stanęliśmy przed drzwiami jego mieszkania, nie zdążyliśmy nacisnąć dobrze dzwonka, gdy najsłynniejszy żyjący polski jasnowidz otworzył nam drzwi. - Liczyłem na to, że nie przyjedziecie, ale przed chwilą poczułem, że już jesteście - tak rozpoczął z nami rozmowę jasnowidz Jackowski. Także w tym roku zapytaliśmy jasnowidza Jackowskiego o to, co widzi w swoich wizjach przyszłości dla poszczególnych polskich miast. Czy czeka na w końcu spokojny rok, czy może powinniśmy nastawić się na istny horror?

Przeczytaj koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał wstrząsającą wizję na 2022 rok! Polacy będą uciekać ze swoich domów. Co nam grozi?!

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego. Wizja dla Białegostoku na 2022 rok

- Z Białymstokiem mi się skojarzyło jedno: że na chwilę przygaśnie. Tak miałem wrażenie, jakby na chwilę nie będzie polski, potem znów będzie polski. Wiem, że to są rzeczy niedorzeczne, które mówię, ale proszę wziąć pod uwagę, że robię to ponad trzydzieści lat. Mnóstwo ludzi zmarłych znalazłem. To co mówię, to brzmi jak nonsensy, ale ja kieruję się tym, co czuję. Nie wiem, czy to się sprawdzi – mówił jasnowidz Jackowski.

Sprawdź to! Jasnowidz Jackowski totalnie szokuje w swojej wizji na 2022 rok. Chodzi o Tadeusza Rydzyka i papieża. Co ich łączy?!

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Białegostoku w 2022 roku

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki

i

Autor: HARDE Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki