Jodeliszki. Tragiczny wypadek przy granicy z Litwą. Nie żyje kierowca audi

i

Autor: KPP Sejny Jodeliszki. Tragiczny wypadek przy granicy z Litwą. Nie żyje kierowca audi

Jodeliszki. Tragiczny wypadek przy granicy z Litwą. Nie żyje kierowca audi

2021-06-30 8:10

Policjanci z Sejn ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w środę rano w powiecie sejneńskim. Samochód zjechał z drogi i dachował. 48-letni kierowca audi zginął. Był mieszkańcem powiatu sejneńskiego.

Do tego tragicznego wypadku doszło na gminnej drodze we wsi Jodeliszki w powiecie sejneńskim. O godziny 6:27 dachowało tam auto. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca na łuku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i dachował - poinformował Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji. Niestety kierowca zginął. Ofiara tego wypadku to 48-letni mieszkaniec powiatu sejneńskiego. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

W środę rano w woj. podlaskim doszło także do innego groźnego zdarzenia drogowego. W miejscowości Stryjaki (gmina Jedwabne) samochód uderzył w drzewo. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 55 letni kierowca Daci nieprawidłowo wykonywał manewr wyprzedzania, w wyniku czego jadący z naprzeciwka 30-letni kierowca Chevroleta zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo - informują policjanci. 30 latek zabrany do szpitala. Czytaj też: Wędkarze pokłócili się nad zalewem. Jeden z nich zrobił coś potwornego! Mogło dojść do tragedii

Sonda
Czy na podlaskich drogach jest bezpiecznie?

Zobacz zdjęcia: Zwierki. Wypadek na DK 19. Ciężarówka wjechała na posesję! Kierowca zabrany do szpitala [ZDJĘCIA]