Justyna Żak złamała regulamin Big Brothera. Zakrywała mikroport. Została karnie nominowana. Były łzy [WIDEO, ZDJĘCIA]

2019-03-29 9:26

Białostoczanka złamała regulamin programu. Została karnie nominowana. O tym, czy opuści dom Wielkiego Brata - zdecydują widzowie. Wyniki głosowania SMS poznamy w niedzielę.

Justyna Żak została karnie nominowana do opuszczenia domu Wielkiego Brata. W ostatnim odcinku zobaczyliśmy, jak 26-letnia białostoczanka łamie regulamin. Podczas rozmowy z Marleną i Łukaszem zakryła swój mikroport. Cała rozmowa miała miejsce na zewnątrz. Justyna stwierdziła, że jest zimno i mocniej nakryła się kurtką - wtedy mikroport przestał nagrywać rozmowę.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA JUSTYNY ŻAK<<<

Chwilę później Wielki Brat zakomunikował wszystkim, że Justyna złamała regulamin. Justyna na początku zaprzeczała. W domu doszło do sprzeczki między uczestnikami. Maciek w ostrych słowach skrytykował Justyną i Marlenę. Powiedział, że widział już wcześniej podobne sytuacje (nie powiedział dokładnie kogo widział). W sypialni Justyna Żak ze łzami w oczach komentowała całe zdarzenie. Miała za złe uczestnikom, że nikt nie stanął w jej obronie.

Zachowanie Maćka skomentowała w ten sposób:

- On już dla mnie nie istnieje.

Następnego dnia Wielki Brat pokazał nagranie, na którym widać całą sytuację. Justyna rozmawiała z Marleną i Łukaszem o tym, kto dojdzie do finału. Marlena również zakryła swój mikroport, jednak ona już wcześniej zapowiedziała, że opuści program. Zrobiła to wczoraj wieczorem.

Justyna Żak dołączyła tym samym do pozostałych dwóch nominowanych osób: Tomka i Łukasza. Głosowanie SMS i online trwa do niedzieli. O tym, kto opuści program, dowiemy się w niedzielę wieczorem. Internauci komentujący program zwracają uwagę, że białostoczanka miała dużo szczęścia. Według nich powinna ona od razu opuścić program.

Justyna Żak zanim została popularną Youtuberką, pracowało w klubie w centrum Białegostoku. W ostatnim odcinku Big Brothera Justyna zdradziła uczestnikom programu pewną ciekawostkę. Otóż jak wynika ze jej spostrzeżeń, w klubach po imprezie obsługa najczęściej znajduje.. obrączki.

Zobacz także: Big Brother. Juszes, czyli Justyna Żak z Białegostoku w nowym reality show. Ma 26 lat i jest weganką [ZDJĘCIA]

Justyna Żak jest weganką. Występuje w internecie pod pseudonimem Juszes. Jest blogerką z krwi i kości. Białostoczanka prowadzi kanał na YouTube, który subskrybuje ponad 200 tys. internautów. Na swoim kanale Justyna Żak opowiada o modzie, zdrowym odżywianiu, pokazuje jak robić makijaże, fryzury czy paznokcie. Komentuje swój dzień, swoje wakacje czy historie z sąsiadami. Można ją znaleźć jeszcze na Instagramie, SnapChacie i oczywiście Facebooku.

Zobacz wideo: Willa Wielkiego Brata

Pierwsza edycja Big Brother Polska rozpoczęła się 3 marca 2001 roku. Prowadzącą jest Agnieszka Woźniak-Starak. Emisją programu telewizyjnego Big Brother zajmie się stacja TVN 7 – to tam, codziennie o 20, będzie można zobaczyć podsumowanie dnia. Zobacz wszystkich uczestników Big Brothera: