Kamery online Białystok. WIDEO TRANSMISJA NA ŻYWO

i

Autor: lookcam.com Kamery online Białystok. WIDEO TRANSMISJA NA ŻYWO

Kamery online Białystok. WIDEO TRANSMISJA NA ŻYWO

2019-01-30 13:26

Okazuje się, że nie trzeba wychodzić z domu, aby zobaczyć centrum Białegostoku. W tym artykule znajdziesz obraz z kamery na żywo umieszczonej na wieży białostockiego ratusza.

W Białymstoku jest wiele kamer. Część z nich ma zapewnić nam bezpieczeństwo, inne są powiązane z białostockim systemem zarządzania ruchem. Kamery odstraszają potencjalnych sprawców wykroczeń i przestępstw, ponieważ zarejestrowane zdarzenie może być wykorzystane jako dowód w postępowaniu karnym lub mandatowym. W przypadku powstania zagrożenia bieżący obraz z kamer pozwala na natychmiastową reakcję, podjęcie interwencji. 

Czytaj także: 5 zdań, których nie usłyszysz w Białymstoku [ZDJĘCIA]

Gdzie zwykły białostoczanin może śledzić obraz z kamer? Oczywiście w internecie, gdzie jest dostępnych wiele witryn, które przynajmniej teoretycznie pozwalają na obserwowanie Białegostoku nie ruszając się z fotela. Teoretycznie, bo większość takich stron nie działa lub nadawany obraz jest w słabej jakości. W tym artykule znajdziecie działającą kamerę HD online z Białegostoku.

W tym artykule znajdziecie działający obraz z kamery, która pozwala na żywo zobaczyć Rynek Kościuszki w Białymstoku. Wideo pochodzi ze strony lookcam.com. Ta platforma skupia własne, zlokalizowane w całej Polsce kamery z obrazem na żywo. Ich kamery są zlokalizowane na Placu Zamkowym czy w centrum zabytkowego Krakowa.

Kamera online Białystok znajduje się na wieży Ratusza. Możemy zobaczyć spacerujących po mieście białostoczan, fontannę i kościół farny.

Kamery online Białystok. WIDEO TRANSMISJA NA ŻYWO