Kanał Kościuszki w Białymstoku. Mamy dowód!

i

Autor: Sławomir Gawryluk / Podlaska Akademia Fotografii Kanał Kościuszki w Białymstoku. Mamy dowód!

Kanał Kościuszki w Białymstoku. Mamy dowód! [ZDJĘCIE DNIA]

2019-01-25 13:40

Ten fotomontaż jest rewelacyjny! - taka myśl przyszła nam do głowy, gdy zobaczyliśmy je na profilu białostockiego fotografa Sławomira Gawryluka.

Kolejna perełka trafiła do naszego działu "zdjęcie dnia". Białystok nie raz był porównywany do Wenecji, szczególnie po intensywnych ulewach, które latem nawiedzają nasze miasto. A co by było, gdyby nasze miasto na cały rok upodobnić do Wenecji i przez Rynek Kościuszki poprowadzić kanał? To dopiero byłaby atrakcja turystyczna!

Grafikę wykonał fotograf Sławomir Gawryluk. Składa się z kilku zdjęć. Efekt? Niesamowity! Tylko nam pan Sławomir zdradził szczegóły pracy nad swoim dziełem:

- Same sklejenie w Photoshopie zajęło mi kilkanaście godzin. Musiałem też zrobić zdjęcia. Niektóre zrobiłem wcześniej, takie jak te przedstawiające ratusz czy łódkę, inne zrobiłem specjalnie pod tę grafikę. Specjalnie w tym celu sfotografowałem moich synów.

Zapraszamy na stronę Podlaska Akademia Fotografii, którą prowadzi Sławomir Gawryluk.

Więcej unikalnych zdjęć Białegostoku i regionu znajdziecie tutaj ZDJĘCIE DNIA

Jeżeli masz w swojej kolekcji ciekawe, unikalne czy po prostu ładne zdjęcia to wyślij je do nas. Opublikujemy je na naszym portalu jako "ZDJĘCIE DNIA". Wysyłajcie nam zdjęcia na fanpage ESKA INFO Białystok lub bezpośrednio na adres bialystok.eskainfo@grupazpr.pl.