Kierowca z Warszawy zaproponował 440 zł policjantom z Podlasia. Teraz ma przechlapane

i

Autor: KPP Bielsk Podlaski Kierowca z Warszawy zaproponował 440 zł policjantom z Podlasia. Teraz ma przechlapane

Kierowca z Warszawy zaproponował 440 zł policjantom z Podlasia. Teraz ma przechlapane

2022-06-08 11:49

Pijany mieszkaniec Warszawy spowodował kolizję na DK 19. Policjantom, którzy przyjechali na miejsce, zaproponował 440 złotych łapówki. Mężczyzna został zatrzymany, stracił również prawo jazdy. Usłyszał zarzuty usiłowania wręczenia korzyści majątkowej oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do tego zdarzenia doszło w miniony poniedziałek. Kierowca volkswagena wjechał do rowu na DK 19. Świadkowie zdarzenia wezwali policję, bo podejrzewali, ze kierowca auta może być pijany. - Na miejsce przyjechali funkcjonariusze drogówki. Podczas rozmowy z kierowcą, mundurowi wyczuli alkohol. W trakcie interwencji kierowca wręczył funkcjonariuszom łapówkę w kwocie 440 złotych, jeśli "zapomną o sprawie" - informuje oficer prasowy policji w Bielsku Podlaskim. Mieszkaniec Warszawy od razu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dokładny poziom alkoholu w jego organizmie ustali badanie krwi. Mężczyzna na długo zapamięta swoją wizytę w woj. podlaskim. Stracił prawo jazdy. Usłyszał zarzuty udzielenia korzyści majątkowej oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Białystok. Ojciec z synem potrąceni na pasach. Wjechał w nich pijany kierowca. "Usłyszałem huk i w tym momencie odcięło mnie"

Pijany policjant spowodował śmiertelny wypadek
Sonda
Czy pijani kierowcy powinni tracić samochody?