Kim była 15-letnia Wiktoria? Zginęła w tragicznym wypadku pod Sztabinem [WIDEO]

i

Autor: LO w Dąbrowie Białostockiej/Facebook 15-letnia Wiktoria uczyła się w LO w Dąbrowie Białostockiej (woj. podlaskie).

Kim była 15-letnia Wiktoria? Zginęła w tragicznym wypadku pod Sztabinem [WIDEO]

2020-12-01 11:20

15-letnia Wiktoria nie żyje. Uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej została ciężko ranna w wypadku samochodowym, do którego doszło w sobotę niedaleko Sztabina. Niestety lekarzom nie udało się uratować jej życia. Nastolatka zmarła w szpitalu.

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku samochodowego, do którego doszło w sobotę około godz. 17 niedaleko Sztabina (woj. podlaskie). 18-letni kierowca volkswagena stracił panowanie na łuku drogi i tyłem pojazdu uderzył w drzewo. Zniszczone auto można zobaczyć na tych zdjęciach.

Volkswagenem podróżowało pięć osób, ale w wypadku ucierpiały cztery: kierowca i 3 kobiety. Jak ustalił reporter Super Expressu, jechali na imprezę urodzinową. Niestety w niedzielę rano dotarła do mediów tragiczna wiadomość. W szpitalu zmarła 15-letnia Wiktoria.

15-letnia Wiktoria zginęła w wypadku w drodze na imprezę urodzinową. Nastolatka trenowała boks

Wiktoria była uczennicą Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej (woj. podlaskie). Uczyła się w klasie mundurowej. Jej przyjaciele nie mogą wyjść z szoku.

- Wiktoria była uczennicą drugiej klasy o profilu mundurowym - czytamy na fanpage'u szkoły. - Była sympatyczna i otwarta na świat z ambitnymi planami na przyszłość. Prosimy o modlitwę w intencji Wiktorii.

Wiktoria trenowała boks w klubie UKS Boxing Sokółka. - Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci! Wyrazy głębokiego współczucia rodzinie... Wszyscy zawodnicy, trenerzy oraz zarząd klubu łączymy się w bólu... Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą... - czytamy na stronie sokólskiego klubu.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Autem kierował 18-letni Daniel K. Wiadomo, że był trzeźwy.

Czytaj też: DK 8. W wypadku zginęło małżeństwo. Dzieci dostaną zadośćuczynienie [ZDJĘCIA]