Kolacja na Podlasiu. Syn usmażył mamie naleśnika z marihuaną. Sytuacja wymknęła się spod kontroli [ZDJĘCIA]

2020-01-21 13:11 vera

28-letni mężczyzna przygotował swojej matce nietypową kolację. Zamiast naleśnika z serem czy ze szpinakiem, usmażył jej naleśnika z marihuaną. Nie wiadomo, czy był to tylko głupi żart czy może właśnie taką potrawą zażyczyła sobie kobieta. W każdym razie mężczyzna trafił do aresztu, a jego matka do szpitala. Sprawę wyjaśnia policja.

Ta niecodzienna sytuacja miała miejsce w piątek wieczorem w jednej z podbiałostockich miejscowości. Około godz. 22 do policjantów z Białegostoku zadzwonił mężczyzna, który powiedział, że jego "matka źle się czuje po tym, jak zjadła naleśnika z marihuaną".

Zobacz: Medellin bez Escobara. Jak wygląda życie po narcos

Policjanci udali się na miejsce. Okazało się, że kobieta potrzebowała fachowej pomocy. Trafiła do szpitala. W mieszkaniu 28-letniego mężczyzny znaleźli ponad 30 gramów suszu, który znajdował się w encyklopedii, między kartkami.

Z kolei w aucie mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli dwie doniczki z krzakami konopi. Waga zabezpieczonych krzaków to ponad 250 gramów. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to marihuana.

- Policjanci zabezpieczyli również sprzęt służący do uprawy roślin - dodaje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. - 28-latek natychmiast trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszał zarzuty. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Zobacz WIDEO: Białystok. "Mój synek to 4-letni niemowlak". Niepełnosprawna mama prosi o pomoc