Kolejna wysoka wygrana w Białymstoku. Duża kasa!

i

Autor: Pixabay Kolejna wysoka wygrana w Białymstoku. Duża kasa!

Wysoka wygrana w LOTTO. Szczęśliwiec zgarnął dużą kasę

2020-02-19 10:39

W Białymstoku padła główna wygrana w grze Mini Lotto. Szczęśliwiec trafił 5 liczb i zgarnął ponad 300 tys. złotych. To niewiele, w porównaniu z 30 milionami złotych, które niedawno ktoś wygrał w Lotto, ale i tak jest się z czego cieszyć.

W poniedziałkowym (17.02.2019) losowaniu w grze Mini Lotto padła tylko jedna "piątka". Główna wygrana trafiła do gracza z Białegostoku (woj. podlaskie). Kupon został kupiony w punkcie Lotto przy ul. Wasilkowskiej 4.

Do szczęśliwca trafiło 306 tys. złotych. 10 procent z tej sumy przejmie Urząd Skarbowy. W poniedziałek 17 lutego wylosowano liczby: 21, 22, 24, 33, 38.

W ostatnim czasie mieszkańcy woj. podlaskiego mają szczęścia w grach Lotto. Niedawno ktoś w Łomży wygrał 30 milionów złotych. Z kolei na początku lutego w Białymstoku ktoś wygrał prawie pół miliona złotych w grze Eurojackpot.

Zobacz WIDEO: Klasa disco polo w szkole w Michałowie. Minister Edukacji Narodowej: To być może chwyci

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE