Korzeniste. Tragiczny wypadek na DK 63. Zginął 37-letni pasażer busa

i

Autor: KWP Białystok Korzeniste. Tragiczny wypadek na DK 63. Zginął 37-letni pasażer busa

Korzeniste. Tragiczny wypadek na DK 63. Zginął 37-letni pasażer busa

2021-03-11 16:34

Tragiczny wypadek w woj. podlaskim. Jedna osoba zginęła i jedna została ranna w wypadku, do którego doszło w czwartek rano na DK 63 na odcinku Łomża - Kolno. Zginął 37-letni Ukrainiec podróżujący busem. 44-letni pasażer został zabrany do szpitala. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Do wypadku doszło w okolicach skrzyżowania, niedaleko miejscowości Korzeniste. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym, jadąc od strony Nowogrodu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu busowi jadącemu dk 63 od strony Łomży w kierunku Kolna. Jak powiedział PAP rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa, na miejscu udzielono pomocy medycznej pięciu osobom, jedna zmarła. Jak podaje policja, to 37-letni mężczyzna podróżujący busem. Kierowcy obu aut byli trzeźwi.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana jest kilka godzin. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku w miejscowości Korzeniste.  

Czytaj też: Emilia Korolczuk z „Rolnicy Podlasie” przeżywa koszmar. W nocy pod jej domem stał mężczyzna. Nie uwierzycie, czego chciał

Wypadek ukraińskiego autokaru na autostradzie A4 na Podkarpaciu