Wypadek - policja

i

Autor: materiały policji W wypadku zginęła 66-letnia kobieta (zdj. ilustracyjne)

Koszmarny wypadek na Podlasiu. Cysterna z mlekiem zderzyła się z busem! Jedna osoba nie żyje

2022-06-16 22:02

Podlaskie: Jedna osoba zginęła w zderzeniu busa z ciężarówką, do którego doszło w czwartek wieczorem w Koźlikach, na drodze krajowej nr 19 między Białymstokiem i Bielskiem Podlaskim - podała straż pożarna. KIerowcy musieli się zmierzyć z gigantycznymi utrudnieniami w tym regionie.

W ocenie drogowców, utrudnienia w tym miejscu potrwać mogą ok. trzech godzin - poinformowała po godzinie 20:00 Polska Agencja Prasowa. Jak wynika z informacji przekazanych przez Komendę Wojewódzką PSP w Białymstoku, w Koźlikach doszło do czołowego zderzenia busa i ciągnika siodłowego z naczepą (typu cysterna), w której przewożone było mleko. Wskutek uderzenia bus został bardzo poważnie zniszczony, ciężarówka przewróciła się na bok. Zginęła jedna osoba z busa, dwóm osobom podróżującym ciężarówką nic poważniejszego się nie stało. - Okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratora - ustalił dziennikarz PAP.

Czytaj też: Witold resztę życia spędzi w więzieniu. Tortury zakończone odcięciem głowy. Finał potwornej zbrodni niedaleko Sejn

Koszmarny wypadek na Podlasiu. Jedna osoba zginęła niedaleko Białegostoku

Policja i dziennikarze podają, że miejsce wypadku można objechać od strony Białegostoku korzystając z dróg wojewódzkich nr 685 i 689; od strony Bielska Podlaskiego w kierunku stolicy województwa - drogami przez Wojszki i Juchnowiec Kościelny. Rodzinie i bliskim ofiary składamy wyrazy współczucia. Do kierowców i innych uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność. Pogoda jest ostatnimi czasy wyjątkowo zdradliwa. Warto wziąć to pod uwagę i dostosować prędkość do panujących warunków.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Śmiertelny wypadek podczas wymijania ciągnika. 40-latka nie żyje.