Klub WOW w Białymstoku

i

Autor: Paweł Jakubowski Eska Białystok Klub WOW w Białymstoku

Krzysztof Truskolaski chce wiedzieć czym Bartłomiej Misiewicz przyjechał na imprezę [AUDIO]

2017-01-30 13:41

Krzysztof Truskolaski, poseł Nowoczesnej domaga się udostępnienia nagrania z monitoringu sprzed białostockiego klubu WOW. Chce na nim sprawdzić, czy rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej rzeczywiście przyjechał na imprezę służbową limuzyną.

Chodzi o wydarzenie z nocy 19 na 20 stycznia 2017 roku. Rzecznik MON, który do Białegostoku przyjechał w związku z wizytą Antoniego Macierewicza, miał wtedy imprezować w białostockim klubie WOW. 

W poniedziałek (30.01), Krzysztof Truskolaski - poseł z Białegostoku złożył w tej sprawie interpelację. Pyta w niej Ministra Obrony Narodowej o zasadność wykorzystania służbowej limuzyny, którą rzecznik podczas wizyty w stolicy Podlasia miał pojechać na dyskotekę. 

Poseł Truskolaski apeluje też do prezydenta Białegostoku o udostępnienie dla opinii publicznej nagrania z miejskiego monitoringu właśnie z 19 stycznia. Według relacji świadków rzecznik MON bawił się w klubie na całego: stawiając przysłowiowa "kolejkę" i proponując pracę w ministerstwie. ​

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE