Kuzie: Nauczycielka uprawiała seks z 14-letnim uczniem. Sama ma trójkę dzieci

2020-09-19 22:32 Michał Michalak
Skandal w szkole. Nauczycielka wykorzystała seksualnie 14-latka. [ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE]
Autor: SHUTTERSTOCK Skandal w szkole. Nauczycielka wykorzystała seksualnie 14-latka. [ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE]

Była nauczycielka Szkoły Podstawowej w Kuziach na Podlasiu, która uprawiała seks z 14-letnim uczniem, oczekuje na rozpoczęcie procesu. Prokuratura Rejonowa w Łomży skierowała przeciwko niej akt oskarżenia, a kobieta odpowie nie tylko seks z małoletnim poniżej 15. roku życia, ale i uprowadzenie go. Nauczycielka sama ma trójkę dzieci, a jej ofiarą padł 14-letni uczeń z powiatu ostrołęckiego. To nie wszystko.

Była nauczycielka Szkoły Podstawowej w Kuziach na Podlasiu, która uprawiała seks z 14-letnim uczniem, oczekuje na rozpoczęcie procesu. Pod koniec sierpnia Prokuratura Rejonowa w Łomży skierowała przeciwko niej do tamtejszego sądu rejonowego akt oskarżenia, informując, że kobieta przebywa w zamknięciu. Jak informuje Mylomza.pl, 2 września wygasł jednak środek zapobiegawczy w postaci aresztu, dlatego była nauczycielka Szkoły Podstawowej w Kuziach wyszła już na wolność.

Jak informuje program "Alarm" emitowany na antenie TVP, nauczycielka uprawiała seks z 14-letnim uczniem, mimo że sama ma trójkę dzieci. Co ciekawe, po tym jak sprawa wyszła na jaw, kobieta nie została wcale zwolniona dyscyplinarnie ze Szkoły Podstawowej w Kuziach, a po prostu złożyła rezygnację, którą przyjęła dyrekcja placówki. Matka nauczycielki, która uprawiała seks z 14-letnim uczniem, mówi natomiast, że "nie wszystko wygląda tak, jak to zostało przedstawione".

Jak informuje Moja Ostrołęka, 14-letni uczeń, który uprawiał seks z nauczycielką, to mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. 33-latka miała z nim pójść do łóżka co najmniej dwa razy. Prokuratura Rejonowa w Łomży postawiła kobiecie zarzut uprowadzenia wbrew woli rodziców małoletniego poniżej lat 15 i kilkukrotnego obcowania płciowego z małoletnim, za co grozi jej do 12 lat pozbawienia wolności.

UDUSIŁ dziewczynkę, a dwie inne molestował. Może trafić do ośrodka dla "bestii"!

Młoda policjantka strzeliła w skroń synkowi, a sobie w usta. Znamy wyniki sekcji zwłok.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.