Lidl wycofuje produkt z dwutlenkiem siarki. Artykuł można zwrócić w każdym sklepie

i

Autor: Pixabay Lidl wycofuje produkt z dwutlenkiem siarki. Artykuł można zwrócić w każdym sklepie

Lidl wycofuje produkt z dwutlenkiem siarki. Artykuł można zwrócić w każdym sklepie

2019-02-18 17:00

Lidl wycofuje swój produkt ze sklepów. Sprawdź, o który produkt chodzi.

Lidl Polska wycofuje z rynku produkt "Belbake Wióki kokosowe, 200 g" z datą minimalnej trwałości 22.11.2019 i numerem partii 34452. W ramach badań zostało stwierdzone, iż wyżej wymieniona partia produktu zawiera niezadeklarowaną substancję konserwującą – dwutlenek siarki. Klienci z nietolerancją dwutlenku siarki nie powinni spożywać wycofywanej partii produktu i zastosować się do komunikatu ze względu na możliwe wystąpienie nietolerancji wywołanej spożyciem. Dla pozostałych osób (bez nietolerancji dwutlenku siarki) produkt w pełni nadaje się do spożycia.

Zobacz także: Zenek Martyniuk został dziadkiem. Daniel Martyniuk pokazał córkę. Wiadomo, jak będzie miała na imię [ZDJĘCIA]

Produkt "Belbake Wiórki kokosowe, 200 g" z datą minimalnej trwałości 22.11.2019 i numerem partii 34452 był sprzedawany przez Lidl Polska. W trosce o bezpieczeństwo konsumentów reakcja firmy Lidl Polska była natychmiastowa i przedmiotowy produkt został wycofany ze sprzedaży. Artykuł ten można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu, a kosz jego zakupu zostanie zwrócony.

Lidl

i

Autor: Lidl Lidl

Wycofanie z rynku dotyczy tylko produktu "Belbake wiórki kokosowe, 200 g" z datą minimalnej trwałości 22.11.2019 i numerem partii 34452. Inne sprzedawane przez Lidl Polska produkty, a w szczególności pozostałe produkty sprzedawane pod marką "Belbake", nie są objęte wycofaniem.

Lidl Polska przeprasza wszystkich konsumentów, którzy kupili wskazany produkt, za powstałe niedogodności.

ZOBACZ WIDEO: Tulia jedzie na Eurowizję