Łomża. Jakub Szerszniew zaginął. Kim jest poszukiwany 17-latek?

i

Autor: KMP Łomża/KWP Białystok Łomża. Jakub Szerszniew zaginął. Kim jest poszukiwany 17-latek?

Łomża. Jakub Szerszniew zaginął. Kim jest poszukiwany 17-latek?

2022-01-04 14:13

Wciąż trwają poszukiwania zaginionego tydzień temu Jakuba Szerszniewa. Rodzina i przyjaciele 17-latka zachodzą w głowę i zastanawiają się, co się z nim stało. Niestety dotychczasowe działa policjantów i strażaków nie przyniosły rezultatu. Kim jest zaginiony Jakub Szerszniew?

Cała Łomża (woj. podlaskie) żyje zaginięciem 17-letniego Jakuba Szerszniewa. Nastolatek w środę (29 grudnia) około godz. 10 wyszedł z domu i do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Kim jest Jakub Szerszniew? 17-latek mieszka w miejscowości Kupiski Stare w gminie Łomża. Pasją chłopaka jest piłka nożną. Jakub gra w młodzieżowym Łomżyńskim Klubie Sportowym (ŁKS). Nastolatek nie był jak niektórzy jego rówieśnicy typem imprezowicza. - On nawet nie przeklinał - mówią jego koledzy z klasy, którzy od trzech dni włączają się w akcję poszukiwawczą. - Nawet ciężko myśleć, co się mogło stać - dodają. Od towarzyskich spotkań z kumplami wolał trening piłkarski lub w domowej siłowni, albo długie spacery w okolicy niedaleko Narwi, gdzie prowadzone są poszukiwania. - Może został uprowadzony, albo ktoś go potrącił samochodem i wywiózł? - zastanawia się jeden z sąsiadów chłopaka, który także włączył się do poszukiwań. - Będziemy szukać do skutku - dodaje.

Rysopis zaginionego: około 175 centymetrów wzrostu, szczupły, włosy krótkie, ciemny brąz, uszy lekko odstające. W dniu zaginięcia ubrany był w: czarną kurtkę z pasem koloru szarego w okolicach klatki piersiowej. Ciemne spodnie. Czarne buty z białą podeszwą. Może mieć na sobie czarną czapkę zimową zakładaną na uszy. Posiada przy sobie telefon komórkowy oraz słuchawki. Na szyi ma srebrny łańcuszek z krzyżykiem.

Zobacz też: Łomża. Piękna Anita poszukiwana listem gończym. Widziałeś ją?

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.

Kupiski Stare, Jendaczewo (woj. podlaskie). Jakub Szerszniew wyszedł na spacer i zaginął, trwają poszukiwania
Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?