Patodeweloprzy odejdą w zapomnienie. Więcej placów zabaw, brak betonozy i luźniejsza zabudowa

i

Autor: Pixabay

Można wygrać mieszkanie!

Loteria PIT-owa. Można wygrać mieszkanie! Niewiele osób o tym wie. Wystarczy spełnić jeden warunek

2023-03-02 10:18

W loterii PIT-owej organizowanej przez Wasilków do wygrania jest wiele cennych nagród, wśród których znajduje się mieszkanie! Aby wziąć udział w loterii należy rozliczyć PIT za 2022 rok, a następnie zgłosić swój udział w loterii. Akcja trwa do 7 maja. Są jednak pewne warunki. Poniżej szczegóły.

Za płacenie podatków w Wasilkowie można dostać cenne nagrody - tak w skrócie można opisać pomysł gminy Wasilkowa na tegoroczną loterię PIT-ową. Główną nagrodą jest mieszkanie na osiedlu Dolina Cisów. Mieszkanie ma powierzchnię 47 m2. Można też zdobyć telewizory, frytkownice, wyciskarkę oraz klimatyzator. Burmistrz Adrian Łuckiewicz podkreśla, że mieszkanie oraz dwie inne nagrody ufundował "podmiot zewnętrzny".

Loteria PIT-wa. W Wasilkowie można wygrać mieszkanie!

Warunkiem udziału w loterii PIT-owej jest wskazanie w deklaracji PIT za rok 2022 miejsca zamieszkania w gminie Wasilków i wypełnienie krótkiego zgłoszenia na stronie www.pitwwasilkowie.pl. - W tym roku wprowadziliśmy nowość, aby premiować osoby, które są zameldowane lub zameldują się na terenie gminy Wasilków. Każdy zameldowany mieszkaniec otrzyma 2-gi los, czym zwiększy swoje szanse na wygraną - podkreśla burmistrz.

To piąta edycja loterii organizowanej przez Wasilków. - Efektem tych czterech edycji loterii, które przeprowadziliśmy jest 1600 nowych podatników – chwali się Łuckiewicz. Głównym celem loterii jest powiększenie dochodów podatkowych gminy dzięki podatkom.

Nowy dworzec PKP w Wasilkowie. Zobacz, jak będzie wyglądał
Sonda
Składałaś/eś kiedyś korektę PIT?