Volvo, jacht, kilka działek. Oświadczenie majątkowe Andrzeja Dudy, burmistrza Kolna.

i

Autor: Pixabay Volvo, jacht, kilka działek. Oświadczenie majątkowe Andrzeja Dudy, burmistrza Kolna.

Luksus nie dla Andrzeja Dudy. Wszystko jest JASNE. Zaskoczeni?

2021-03-01 5:00

Andrzej Duda i jego oświadczenie majątkowe. Zobacz, jaki majątek ma Andrzej Duda! W oświadczeniu majątkowym za 2019 rok możemy przeczytać, że samorządowiec ma Volvo, jacht żeglarski oraz kilka działek. 60-letni Andrzej Duda jest burmistrzem Kolna (woj. podlaskie). Kolno to nieduże miasto na Podlasiu, w którym mieszka około 10 tys. mieszkańców.

Przejrzeliśmy oświadczenie majątkowe Andrzej Dudy, burmistrza Kolna. Jaki majątek ma samorządowiec, który nazywa się tam samo jak prezydent RP Andrzej Duda? W Biuletynie Informacji Publicznej znajduje się oświadczenie majątkowe za 2019 rok. Co w nim możemy znaleźć? Otóż majątek burmistrza Andrzeja Dudy i jego żony (małżeńska wspólność majątkowa) to środki pieniężne w wysokości 190 tys. złotych, dom (w 2019 roku w stanie surowym) o powierzchni 127,83 m² i wartości 160 tys. złotych pod którym są dwie działki warte w sumie 120 tys. zł, a także mieszkanie warte 240 tys. złotych. Andrzej Duda ma też inne nieruchomości. 60-letni burmistrz Kolna ma dom letniskowy o pow. 50 m² na działce o pow. 0,24 ha (250 tys. zł) i działkę budowlaną o pow. 0,127 ha (100 tys. zł).

Andrzej Duda na nartach

Andrzej Duda i jego żona mają też samochód osobowy Volvo Y60 Cross Country z 2015 r. oraz jacht żaglowy Nubian 24. Według informacji producenta, jacht dedykowany jest dla wymagających żeglarzy. Jacht posiada trzy kabiny dwuosobowe, a także obszerną mesę z dwoma pojedynczymi kojami. Może pomieścić 8 osób.

Czytaj też: Emilia Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie" jest w ciąży! Wiemy, kim jest ojciec! "Odnalazł mnie dzięki serialowi" [ZDJĘCIA, WIDEO]