Mama zostawiła Kingę na przystanku. Zaginionej 25-latki szuka cała Polska [ZDJĘCIE]

i

Autor: KPP Sokółka Mama zostawiła Kingę na przystanku. Zaginionej 25-latki szuka cała Polska [ZDJĘCIE]

Mama zostawiła Kingę na przystanku. Zaginionej 25-latki szuka cała Polska [ZDJĘCIE]

2020-10-23 7:30

Podlascy funkcjonariusze apelują o pomoc w poszukiwaniach mieszkanki powiatu sokólskiego. Kinga Bronakowska w środę (21 października) o godzinie 7:00 rano została przywieziona na przystanek autobusowy w Dąbrowie Białostockiej. Mama zostawiła ją tam, a młoda kobieta miała udać się do Suchowoli, by później dostać się do Sztabina. Niestety, 25-latka do dziś nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Zaginęła 25-letnia Kinga Bronakowska z Podlasia

Kinga Bronakowska ma 175 centymetrów wzrostu. Jest szczupła, waży około 60 kilogramów. Ma niebieskie oczy i kręcone długie włosy w kolorze ciemny blond. - Mieszkanka gminy Dąbrowa Białostocka w dniu zaginięcia ubrana była w czerwoną puchową kurtkę z kapturem, ciemne spodnie typu jeans oraz sportowe buty zapinane na rzepy - tłumaczą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce.

Mundurowi zwracają się do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej. - Prosimy o kontakt telefoniczny z komendą w Sokółce pod numerem 47 7123 212 bądź bezpośrednio z komisariatem w Dąbrowie Białostockiej pod numerem 47 7127 212 - apelują stróże prawa.

Cenne informacje można przekazywać również dzwoniąc na 112.

#CzasNaZgodę. "będzie dobrze" Adama Federa, odc. 138