Instalatorzy anten rozwiążą problemy z odbiorem NOWA TV

i

Autor: Pixabay/aloisiocostalatge Instalatorzy anten rozwiążą problemy z odbiorem NOWA TV

Masz problemy z odbiorem NOWA TV? Pomożemy! [INSTALATORZY SYSTEMU ANTENOWEGO]

2017-02-08 11:59

NOWA TV nadaje już od listopada. Nie wiesz, jak odbierać? Masz problemy techniczne? Instalator systemu antenowego pomoże je rozwiązać.

Seriale, publicystyka i informacje - tak w skrócie przedstawia się ramówka NOWA TV. Kanał szybko zyskuje szerokie grono zwolenników. Są wśród nich i tacy, którzy mają problemy z jego odbiorem. NOWA TV postanowiła zadbać o każdego z widzów. 

Grupa ZPR Media nawiązała współpracę z instalatorami anten w Twoim regionie, którzy rozwiążą problemy techniczne przez pomoc w rozbudowie systemu antenowego. 

INSTALATORZY ANTEN WSPÓŁPRACUJĄCY Z NOWA TV W TWOIM REGIONIE

Listę instalatorów anten w województwie podlaskim znajdziesz TUTAJ.

Listę instalatorów anten w województwie warmińsko-mazurskim znajdziesz TUTAJ.

PRZYPOMINAMY, JAK ODBIERAĆ NOWA TV

Sygnał telewizji NOWA Tv jest nadawany w ramach multiplexu Mux-8. Jeśli odbierasz naziemną telewizję cyfrową, sprawdź, czy do Twojego miejsca zamieszkania dociera sygnał. Możesz to zrobić tutaj: https://emimaps.emitel.pl/.

Czy potrzebna jest zamiana anten?

Anteny i tunery umożliwiają także odbiór w paśmie VHF (kanały 5-12, zakres częstotliwości 174-230MHz). Na tuner DVB-T i nową, odpowiednią antenę, która umożliwia odbiór pasma VHF i UHF być może będą musieli się zdecydować posiadacze bardzo starych telewizorów, którzy dotychczas używali sygnału telewizji kablowej, a teraz chcą odbierać naziemną telewizję.
Jeżeli antena i tuner pozwala na odbiór telewizji w paśmie VHF, to pozostaje w odbiorniku ustawić strojenie kanałów, a NOWA TV zapisze się w odbiorniku telewizora na liście z programami. Jeżeli jednak odbiorca znajduje się w zasięgu sygnału, a niestety go nie odbiera, to prawdopodobnie musi nabyć dodatkową antenę VHF, wzmacniacz sygnału oraz tzw. zwrotnicę. Instrukcję, jak zainstalować dodatkową antenę można znaleźć tutaj: http://www.emitel.pl/telewizja/naziemna-telewizja-cyfrowa-dvb-t/poradniki/rozbudowa-instalacji-antenowej-o-mux-8/


Ile kosztuje nowa antena?

Ceny anten wahają się w zależności od modelu w zakresie 50 - 230 złotych. 

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: http://www.nowa.tv/jak-odbierac-nowa-tv/