Mężczyzna zginął na cmentarzu. Koszmar w Turośni Kościelnej [FOTO]

2020-11-05 7:40
Mężczyzna zginął na cmentarzu. Koszmar w Turośni Kościelnej [FOTO]
Autor: Google Maps/Street View Cmentarz w Turośni Kościelnej

Małżeństwo udało się na cmentarz w Turośni Kościelnej (woj. podlaskie) odwiedzić groby swoich bliskich. 50-latek poszedł wyrzucić śmieci. Niedługo potem kobieta znalazła go w studni. Na miejscu zjawili się strażacy, ale mężczyzny nie udało się uratować.

Do tej niewyobrażalnej tragedii doszło w środę na cmentarzu w Turośni Kościelnej niedaleko Białegostoku. Zgłoszenie o wypadku strażacy otrzymali po godzinie 17. Małżeństwo wybrało się na cmentarz.

Jak przekazała nam mł. aspirant Katarzyna Zarzecka z KMP w Białymstoku, w pewnym momencie 50-letni mężczyzna oddalił się od swojej, aby wyrzucić śmieci. Długo nie wracał, więc kobieta poszła go poszukać. Wówczas natrafiła na studnię, w której zobaczyła ciało swojego męża.

Na miejsce przyjechali strażacy, którzy wydobyli ciało 50-latka na powierzchnię. W działaniach uczestniczyli m.in. strażacy z OSP Turośń Kościelna.

Dziś o godzinie 17:34 SKKM Białystok zadysponowało nas do człowieka , który wpadł do studni na cmentarzu w naszej miejscowości - czytamy na ich profilu.

Lekarz, który przyjechał na miejsce, stwierdził zgon mężczyzny. Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Wszystkich Świętych 2020. Tych znanych Polaków pożegnaliśmy w ostatnim roku. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE